جام جهانی 2018 اسپانیا

واکنش مورینیو به اشتباهات دخیا و درخشش کریستیانو رونالدو

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در مورد داوید دخیا و کریستیانو رونالدو، شاگرد فعلی و سابق خود که 2 بازیکن تاثیرگذار دیدار حساس و دیدنی پرتغال و اسپانیا بودند صحبت کرده و به تمجید از آنها پرداخت.

رونالدو در دیدار دیشب برابر لاروخا فوق العاده بود و با هت تریک تیمش را از شکست نجات داد اما داوید دخیا مانند همیشه نبود و روی صحنه گل دوم اشتباه بزرگی مرتکب شد.

مورینیو در مورد اشتباه داوید دخیا گفت: دخیا بازیکن خودم و مثل پسرم است و خودش هم می داند که اشتباه بزرگی را در صحنه گل دوم رونالدو مرتکب شد.

چنین اتفاقاتی در طول فصل برای دخیا در ترکیب منچستریونایتد رخ نمی داد و او بهترین بازیکن فصل ما بود اما بدانید این اتفاقات برای بهرین بازیکنان جهان هم رخ می دهد.

مورینیو همچنین در خصوص درخشش رونالدو گفت: رونالدو هوش بازی بالایی داشته و هنگامیکه تیمش عقب افتد یا خودش ماند همیشه قادر به درخشش نباشد ناراحت خواهد شد.

در دقایق پایانی پرتغال تنها از یک طریق برابر تیم ملی اسپانیا می توانست به گل برسد که آنهم ضربه ایستگاهی بود و رونالدو به بهترین شکل آن را نواخت.

رونالدو در دوران حضور من در رئال مادرید نیز همیشه به دنبال پیشرفت بود و ساعت ها به تمرین زدن ضربه آزاد بوسیله آدمک های دفاعی و با کمک مربیان می پرداخت.

رونالدو بهترین زننده ایستگاهی در جهان نیست اما برابر اسپانیا گلی فوق العاده را به ثمر رساند که روی سرنوشت پرتغال تاثیرگذار خواهد بود.