جام جهانی 2018 ایران

واکنش ستاره های تیم ملی ایران به برتری برابر مراکش

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران موفق شد در اولین دیدار خود در جام جهانی روسیه 2018 پیروز شده و با گل به خودی دقایق پایانی مدافع مراکش، در پایان روز اول صدرنشی گروه دوم لقب گیرد. بازیکنان تیم ملی ایران تقریبا همگی عملکرد بسیار خوبی را ارائه دادند و در ادامه واکنشی کوتاه از برخی از بازیکنان تیم ملی ایران را بعد از برد برابر مراکش مرور خواهیم کرد.

علیرضا جهانبخش گفت: مراکش فشار زیادی در نیمه اول به تیم ملی ایران وارد کرد و ما می‌‌دانستیم که ابتدا مراکش حمله خواهد کرد برای همین سعی کردیم با بازی دفاعی جلوی حملات تیم مراکش را بگریم که خدا را شکر به بهترین شکل توانستیم وظایفمان را انجام دهیم یک مقدار در بحث روانی می ‌دانستیم که تیم مراکش عصبی خواهند شد و برای همین پرس را بیشتر کردیم.

موقعیت‌های زیادی داشتیم که می‌توانستیم استفاده کنیم اما خدا را شکر که توانستیم در دقیقه پایانی به گل برسیم و دل مردم ایران را شاد کنیم.

مهدی طارمی گفت: ما برای این مسابقه برنامه داشتیم و می‌دانستیم که چه کار کنیم. از ابتدای بازی هدفمان این بود که از فضای پشت تیم حریف استفاده کنیم چون مراکش خیلی خوب پرس می‌کرد. خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم و در مسابقه اول سربلند باشیم. در مورد صحنه گل هم باید بگویم من پشت مدافع حریف بودم و اگر او نمی‌زد من توپ را وارد دروازه می‌کردم.

سردار آزمون گفت: خدا را شکر که بردیم امیدوارم که در دو بازی بعدی بهترین نتایج را بگیریم و بتوانیم به دور بعد صعود کنیم. این برد را به مادر سامان قدوس تقدیم می‌کنیم. چرا که او کسالت دارد و امیدوارم که به سلامتی کامل دست پیدا کند. این برد برای همه ما است و از مردم هم که ما را تشویق کردند قدردانی می‌کنیم.

روزبه چشمی نیز گفت: خدا را شکر با تلاش بچه‌ها به چیزی که می‌خواستیم در دقیقه 90 رسیدیم و توانستیم یک شادی بزرگ به دل مردم ایران بیاوریم. ما پیش‌بینی می‌کردیم در شروع بازی مراکش فشار بیاورد و خدا را شکر توانستیم از زیر این فشار بیرون بیاییم. فکر می‌کنم ما در نیمه اول هم موقعیت گلزنی داشتیم. در کل بازی حساب شده‌ای بود و ما برای تک تک دقایق بازی برنامه داشتیم و خدا را شکر جریان مسابقه به نحوی که می‌خواستیم پیش رفت و توانستیم در دقایق پایانی گل بزنیم.