جام جهانی 2018 آلمان

تونی کروس و واکنش به حواشی فراوان تیم ملی آلمان

فوتبال ترایب- تونی کروس، هافبک تیم ملی آلمان شرایط اردو را خوب توصیف کرده و مدعی شد آنها با شروع جام جهانی خودشان را ثابت خواهند کرد. قرار ملاقات اخیر مسوت اوزیل و ایلکای گوندوغان با رجب طیب اردوغان باعث ایجاد حواشی فراوان و واکنش هواداران تیم ملی آلمان شده است اما تونی کروس علیرغم اشاره به این موضوع شرایط را مساعد توصیف کرد.

کروس گفت: در مجموع شرایط خوب است. البته موضوعی ذهن 2 بازیکن را مشغول کرده اما من در مجموع احساس خوبی به شرایط اوزیل و گوندوغان در اردوی تیم ملی دارم.

ما خیلی علاقمند به صحبت کردن در مورد این مسائل نیستیم زیرا به روسیه آمده ایم تا فوتبال بازی کنیم. متی قبل در دیدار دوستانه برابر برزیل شکست خوردیم اما انتقادات از ما کلی نبود و تنها مربوط به عملکرد تیم ملی در همان بازی بود.

همچنین اگرچه نمایش ما در دیدار دوستانه برابر عربستان نیز کامل نبود اما من احساس مورد نیاز خود را داشتم. شما نباید به نگرش تیم ملی آلمان انتقاد کنید زیرا در جام جهانی نیز شرایط مشابه خواهد بود.

می دانیم که باید پیشرفت کنیم اما دیگر پیش بینی ها بیش از حد شده و ما همیشه نشان داده ایم از زمان شروع جام در موقعیت خوبی حاضر خواهیم بود.