جام جهانی 2018 اسپانیا

بحران در اردوی اسپانیا؛ فقط راموس خواهان ماندن لوپتگی بود

فوتبال ترایب- شرایط در اردوی لاروخا هرگز مساعد نیست و به نظر می رسد در برخی موارد بین بازیکن 2 دستگی ایجاد شده که مطابق انتظار سرخیو راموس در بطن ماجرا قرار دارد.

48 ساعت قبل خبر حضور خولن لوپتگی برای فصل بعد روی نیمکت رئال مادرید منتشر شد و در فاصله کمتر از یک روز بعد از آن روبیلاس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در تصمیمی عجیب این سرمربی 51 ساله را در فاصله یک روز مانده به جام جهانی برکنار کرد تا اردوی لاروخا شوک بزرگی را تجربه کند.

اما اگرچه دیروز اخباری در خصوص تمایل بازیکنان تیم ملی اسپانیا به ماندن لوپتگی و مطرح کردن این درخواست به فدراسیون منتشر شده بود، اما به نظر می رسید شرایط اینگونه نبوده و در این میان تنها سرخیو راموس بوده که خواهان ماندن لوپتگی روی نیمکت لاروخا بوده است.

بر خلاف شایعات، دیگر بازیکنان تیم ملی اسپانیا مشکلی با رفتن لوپتگی نداشتند و از رفتار وی به شدت ناراحت بودند زیرا این سرمربی در هفته های اخیر بارها از بازیکنانش خواسته بود مسائل مربوط به باشگاه های خود را کنار گذاشته و تمام تمرکز خود را روی رقابت های جام جهانی قرار دهند اما خودش به صورت پنهانی با رئال مادرید مذاکره کرده و به توافق رسیده بود که این اتفاق باعث این شد بازیکنان تصور کنند به آنها خیانت شده است و به همین دلیل مشکلی با جدایی لوپتگی نداشتند.