جام جهانی 2018 اسپانیا

چه کسی جانشین خولن لوپتگی خواهد شد؟

فوتبال ترایب- ساعتی پیش فدراسیون فوتبال اسپانیا در خبری عجیب اعلام کرد در فاصله 24 ساعت مانده به آغاز جام جهانی، با خولن لوپتگی به دلیل مذاکره و توافق برای حضور روی نیمکت رئال مادرید قطع رابطه کرده است. در ادامه گزینه های محتمل برای جانشینی لوپتگی را بررسی خواهیم کرد؛

آلبرت سلادس

در حال حاضر از آلبرت سلادس سرمربی تیم ملی المپیک اسپانیا که سابقه بازی برای هم بارسا و هم رئال مادرید را داراست، به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی لوپتگی نام برده شده است. سلادس احتمالا فرناندو هیه رو را کنار خود خواهد دید و در حال حاضر محتمل ترین گزینه است.

فرناندو هیه رو

مدیر تیم های ملی اسپانیا که سالها سابق بستن بازوبند کاپیتان رئال مادرید را در کارنامه دارد، دیگر گزینه ای است که حتی ممکن است به عنوان سرمربی انتخاب شود. در رزومه هیه رو هیچ اثری از سرمربیگری دیده نمی شود و او کاملا بی تجربه است.

لوییس انریکه

سرمربی سابق بارسلونا که در این تیم روزهای فوق العاده ای را سپری کرده و موفق به کسب 3 گانه نیز شد، دیگر گزینه هدایت لاروخاست اما پیشینه کاتالونیایی او ممکن است لوییس انریکه را از این سمت دور کند.

رافا بنیتس

سرمربی سابق رئال مادرید و لیورپول و فعلی نیوکاسل، دیگر نامی است که برای در دست گرفتن هدایت لاروخا مطرح شده و سابقه درخشان او بازی های حذفی، ممکن است وی را به نیمکت اسپانیا نزدیک کند.