جام جهانی 2018 اروپا

رونالدو: زمان قهرمانی دوباره برزیل فرا رسیده است

فوتبال ترایب- رونالدو، ستاره سابق تیم ملی برزیل حس می کند تیم ملی کشورش می تواند در جام جهانی پیش رو قهرمان شود اما رقبایی مانند آلمان و اسپانیا را نیز خطرناک می داند.

16 سال از آخرین قهرمانی سلساائو که با جادوی رونالدو و درخشش او در جام 2002 به دست آمد می گذرد و حالا برزیل امیدوار است با کسب ستاره ششم، باز هم فاصله خود را با نزدیک ترین رقبا به 2 قهرمانی افزایش دهد.

رونالدو گفت: فکر کنم زمان آن فرا رسیدن است که برزیل یک بار دیگر قهرمان جام جهانی شود. مدعی دیگر، تیم ملی آلمان است که از قدرت زیادی برخوردار بوده و آنها همیشه قوی هستند. همچنین اسپانیا، آرژانتین و فرانسه نیز از جمله تیم هایی هستند که می توانند برای رقبا مشکل ساز شوند.

رونالدو در مورد احتمال تاثیرگذاری اخباری که در مورد پیوسن تیته به رئال مادرید وجود داشت روی اردوی برزیل گفت: به هر حال این اتفاق رخ نداد. من امیدوارم تیم ملی برزیل بهترین نتیجه را در جام جهانی کسب کند.

شایعات و اخبار زیاد است و هیچکدام برای من قابل درک نیست اما من فکر می کنم پیش از مسابقات مهمی مانند جام جهانی تمام تمرکز باید روی بازی ها باشد و شایعات اهمیتی ندارند.