لیگ ایران پرسپولیس

خبر تلخ برای پرسپولسی در مورد پنجره نقل و انتقالات

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت این تیم در بازار نقل و انتقالات و تلاش های پرسپولیس برای جذب بازیکنان مورد نظر برانکو صحبت کرد. گرشاسبی مدعی شد باز شدن پنجره نقل و انتقالات از سوی فیفا اتفاقی بعید است و به احتمال 90 درصد رای آنها تغییر نکرده و محرومیت پرسپولیس رفع نخواهد شد.

سروش رفیعی: در این مورد شایعات زیادی در رسانه‌ها مطرح می شود، اما واقعیت امر این است که ما تا زمانی که با بازیکنی به توافق نهایی نرسیم، آن را اعلام رسمی نخواهیم کرد. مسلماً سروش رفیعی هم یکی از گزینه‌های پرسپولیس در فصل نقل‌ وانتقالات است و در حال مذاکره با او هستیم.

مهدی ترابی: در این مورد جذب او اقداماتی انجام داده‌ایم، اما تصمیم اصلی بر عهده باشگاه سایپاست. هر تصمیمی که این باشگاه در مورد ترابی بگیرد برای ما قابل احترام است.

رای فیفا برای پنجره نقل و انتقالات: این معضل گریبانگیر ما شده بود و به هر یک از نفراتی هم که جذب کردیم گفتیم بنا را بر این بگذارید که پنجره نقل‌وانتقالات به روی ما باز نخواهد شد و باید با شرایط کنار بیاید. به هر حال به احتمال 90 درصد پنجره به سوی ما باز نخواهد شد، چرا که تا الان فیفا هیچ رأیی را برنگردانده و الان هم خیلی سخت است که بخواهد رأی خود را بشکند.

این موضوع را به بازیکنان جدید‌مان گفتیم و تأکید داشتیم یا باید با تیم تمرین کنند یا اینکه قرضی راهی تیم دیگری شوند. در واقع می‌خواهم بگویم ما خیلی شفاف با بازیکنان مدنظرمان مذاکره و در شرایط سخت و نابرابر بازیکن جدید جذب کردیم.