جام جهانی 2018 اسپانیا

جر و بحث بین مدیر تیم ملی و سرمربی اسپانیا؛ لوپتگی اخراج می شود؟

فوتبال ترایب- تنش در اردوی تیم ملی اسپانیا رو به افزایش است و آنطور که تصاوی نشان می دهد شرایط خولن لوپتگی بعد از انتصاب به عنوان سرمربی رئال مادرید چندان مساعد نیست.

دیشب خبری حیرت انگیز در مورد انتخابی خولن لوپتگی به عنوان سرمربی جدید رئال مادریید برای فصل بعدی منتشر شد و این اتفاق باعث خشم فدراسیون فوتبال اسپانیا و احساسی مبنی بر مورد خیانت قرار گرفتن شد زیرا لوپتگی به تازگی قرارداد خود را تا سال 2020 با لاروخا تمدید کرده بود.

حالا تصاویر نشان می دهد که جلسه ای در اردوی تیم ملی میان فرناندو هیرو، مدیر تیم‌ ملی اسپانیا و خولن لوپتگی برگزار شده که به نظر می رسد بحث و تنش بین طرفین بالا گرفته و با بررسی حرکات صورت در می یابیم که مکالمات صلح آمیزی بین آنها رد و بدل نشده است.

مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا به شدت از دست خولن لوپتگی عصبانی هستند و اخبار زیادی در مورد احتمال اخراج او پیش از آغاز جام جهانی شنیده شده است که البته صحت آن در منفرانس مطبوعاتی پیش رو مشخص خواهد شد.

همچنین انتقادات از فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید نیز افزایش یافته و بسیاری معتقدند وی نباید در آستانه جام جهانی تمرکز سرمربی لاروخا را بر هم زده و زمان زیادی را صرف مذاکره با او می کرده است.