جام جهانی 2018 ایران

گزارش اختصاصی فوتبال ترایب از موزه جام جهانی فیفا در روسیه

فوتبال ترایب- حال و هواس مسکو کاملا معطوف به جام جهانی شده است و در جای جای پایتخت پهناور روسیه آثاری از ااز این مسابقات بزرگ دیده می شود. فیفا موزه ای اختصاصی را در شهر مسکو به راه انداخته که در آن مملو از تصاویر نوستالژیک و یه یاد ماندنی تاریخ جام جهانی و حتی البسه بازیکنان بزرگ و خاطره انگیز این رقابت هات.

خبرنگار اختصاصی فوتبال ترایب در مسکو نیز سری به این موزه زده و تصاویری را با ما به اشتراک گذاشته است. در گوشه ای از این موزه پوستر اختصایی تیم ملی ایران به عنوان یکی از 32 تیم شرکت کننده قرار داشته و در گوشه ای و پشت یک میز شیشه ای، کت اول 32 تیم حاضر در جام جهانی دیده می شود.

اما شاید یکی از جالب ترین قسمت های موزه، البسه ای از ستاره های خاطره ساز تاریخ جام جهانی دیده می شود که در آن لباس قرمز مهدی مهدوی کیا، ستاره بزرگ فوتبال ایران که همین طرح موفق شد دروازه آنریکا را باز کرده و تنها پیروزی تاریخ ایران را در جام جهانی به ارمغان آورد در کنار دستکش های کلودیو تافارل دیده می شود.

روی دیواره بیرونی موزه، تصاویری از 8 گروه جام جهانی روسیه تعبیه شده و این موزه، هیجان جام جهانی در روسیه را 2 چندان کرده است.