جام جهانی 2018 ایران

گزارش اختصاصی فوتبال ترایب؛ حواشی عجیب تمرین تیم ملی آرژانتین

فوتبال ترایب- خبرنگار اختصاصی فوتبال ترایب در روسیه دست به ثبت تصاویری جالب از حواشی تمرینات تیم ملی آرژانتین زده که مرور اتفاقات آن خالی از لطف نیست.

با حضور ستاره ای مانند لیونل مسی، تمرینات آلبی سلسته احتمالا یکی از پر بیننده ترین و البته پرحاشیه ترین اتفاقات پیش از جام جهانی خواهد بود و احتمالا حواشی جالبی که برای رونالدو پیش آمد برای لیونل مسی هم ایجاد می شود.

بر خلاف رسم تیم های حاضر در روسیه که در حداقل یک تمرین اجازه حضور خبرنگاران و عکاسان و همچنین هواداران را برای تماشای تمرینات می دهند، کادر فنی تیم ملی آرژانتین تصمیم گرفت تمرینات پشت درب های بسته و بدون ورود خبرنگاران و طرفداران برگزار شود.

اگرچه خبرنگاران یک قدم از هواداران جلوتر بوده و توانستند از گیت اول گذر کنند، اما در نهایت به آنها نیز اجازه ورود به کمپ برای تهیه گزارش داده نشد.

همین اتفاق باعث تجمع جمعی ناراضی در پست زمین تمرینی آرژانتین شد و حضور گارد امنیتی برای حفظ آرامش بازیکنان، تنها قاب تصویری بود که نصیب هواداران و خبرنگاری عازم به تماشای تمرین شد.

این تصمیم باعث شد برخی از هواداران یا حتی خبرنگاران و عکاسان پرده های دور زمین را در برخی قسمت ها پاره کرده و به صورت مخفیانه به تصویر برداری از تمرینات تیم ملی آرژانتین بپردازند.

باید دید آیا در روزهای آتی و با رعایت رسم مرسوم همه تیم های حاضر، آیا در نهایت اجازه ورود به خبرنگاران و هواداران به تمرین آلبی سلسته داده خواهد شد یا آنها باز هم مجبور به خرج کردن خلاقیت برای دیدن لحظاتی کوتاه از تیم محبوب خود خواهند بود.