لیگ ایران پرسپولیس

سروش رفیعی- رسپولیس؛ یک قدم تا نهایی شدن

فوتبال ترایب- علیرغم پیشنهاداتی از سپاهان و تراکتورسازی، به نظر می رسد احتمال انتقال سروش رفیعی به پرسپولیس بیش از دیگر تیم ها باشد. جذب سروش رفیعی در روزهایی که پرسپولیس محروم از نقل و انتقالات شاهد رفتن ستاره هایش به تیم های خارجی است می تواند خبری مهم برای این تیم و هوادارانش باشد.

ماجرای حضور مجدد رفیعی در پرسپولیس جدی شده و اوروز اخبار حول انتقال او برای نیم فصل به نساجی و بعد از آن حضور در جمع قرمزپوشان در نیم فصل دوم بود

قرار است جلسه ای میان سروش رفیعی و برانکو در این خصوص برگزار شده و تکلیف این ستاره خلاق مشخص شود. علاقه زیاد برانکو به حضور این بازیکن باعث شده که پرسپولیسی ها بتوانند رضایت او را جلب کرده و تنها مساله مهم امروز این است که رفیعی نیم فصل را در کدام تیم بازی کند؟

سایپا، نساجی، فولاد و چند تیم دیگر نام هایی هستند که در این روزها به عنوان مقصد سروش رفیعی برای نیم فصل مطرح شده اند.

پرسپولیس تا به حال با جذب مهدی شیری و مهدی شریفی فعالیت خود را در بازار تابستانی اغاز کرده اما بی شک توافق با سروش رفیعی می تواند پرسپولیس را به نقل و انتقالات برگرداند. پرسپولی اگر بتواند بعد از توافق با سروش رفیعی بازیکنان دیگری را با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی جذب کنند آنوقت شاید شرایط برای این تیم و هوادارانش کاملا تغییر کند.