لیگ ایران استقلال

انقلاب شبانه استقلال؛ جذب 8 بازیکن جوان

فوتبال ترایب- پندار توفیقی یک بار دیگر در ساعات منتهی به شب خبرساز شده و باشگاه استقلال دیشب خبر از جذب 8 بازیکن جوان که همه آنها عضو تیم ملی امید نیز هستند خبر داد.

باشگاه استقلال در راستای سیاست شناسایی، جذب و پرورش بازیکنان جوان و آینده دار، اقدام به جذب تعدادی از بازیکنان حوان کرده است و بازیکنان جوان سابق استقلال مثل که قرضی در تیم های نفت تهران و الومینیوم اراک حضور داشتند به تیم بازگشته اند.

شاهین طاهر خانی، ابوالفضل محمد حسنی، امیر محمد زالی، احمدرضا احمدوند، محمد مهدی طاهری، امیرحسین کارگر، امید سام کن و حیدر علی احمدزاده با امضای قراردادی به استقلال پیوستند.

تمامی بازیکنان جذب شده برای استقلال سابقه حضور در تیم های ملی پایه را در کارنامه خود دارند و همه آنها همین حالا نیز عضو تیم ملی امید هستند که زیر نظر کرانچار خود را برای مسابقات المپیک 2020 توکیو آماده می کنند. در سبد خرید آبی های تهرانی اما چند بازیکن دیگر نیز حضور دارند که عمده درخشش خود را در لیگ های پایه تهران انجام دادند.

استقلال  طی دو سه فصل اخیر با جذب و استفاده از  نورافکن، مجید حسینی، فرشید اسماعیلی و حتی روزبه چشمی که درخشش خود را مدیون تیم های پایه تهران و تیم امید هستند، شاکله تیمی خود را تا اندازه زیادی تغییر داده و سعی در استفاده از بازیکنان جوان دارد.