لیگ ایران استقلال

استقلال؛ خوشبین به حفظ مامه تیام

فوتبال ترایب- حفظ مامه تیام، مهاجم سنگالی و گلزن استقلال یکی از اولویت های مهم آبی پوشان در فصل جاری است و اخباری مبنی بر احتمال توافق با شماره 7 محبوب استقلال به گوش می رسد.

اگرچه گفته می شد مسئولان باشگاه استقلال با وجود چندین بار مذاکره با مامه تیام، به نتیجه نرسیده و از تمدید قرارداد این بازیکن قطع امید کرده اند اما حالا اخبار موید آن است مذاکرات اخیر این باشگاه با تیام روند مثبتی داشته است که مسئولان این باشگاه را امیدوار کرده است.

مامه تیام عنوان کرده که به زودی به ایران می‌آید تا بار دیگر با مسئولان استقلال مذاکره کند. باشگاه استقلال مبلغ 800 هزار دلار به اضافه آپشن‌هایی در بند‌های قرارداد او گذاشته‌اند تا به نوعی به تیام نشان دهند که به خواسته‌ های او احترام می‌گذارند.

تیام که صحبت از حضورش در الکویت کویت بود، بدون اینکه قراردادی با این باشگاه ببندد، باید طبق قراردادی که با استقلال دارد، به ایران بازگشته و به زودی در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

البته در قرارداد فعلی تیام با استقلال بندی وجود دارد که او در صورت پرداخت 200 هزار دلار قادر به جدایی از استقلال خواهد بود اما مدیران این تیم همچنان امیدوار به حفظ زننده گل قهرمانی در جام حذفی و مهاجم 7 گله خود در لیگ قهرمانان هستند.