اروپا اسپانیا

یک نام عجیب در حوالی نیمکت رئال مادرید

فوتبال ترایب- هنوز تکلیف سرمربی بعدی رئال مادرید مشخص نیست اما از همان بدو استعفای زیدان نام های زیادی از جمله پوچتینو، کلوپ، آلگری و رئول برای جانشینی او مطرح شد که هیچکدام سرانجامی نداشت و هنوز مشخص نیست چه کسی فصل بعد هدایت کهکشانی ها را بر عهده خواهد داشت.

آندره ویلاس بواس، سرمربی پرتغالی و جوان که در آخرین تجریه هدایت شانگهای را بر عهده داشته و در نوامبر سال قبل از این تیم چینی جدا شد، جدیدترین و البته یکی از عجیب ترین نام هایی است که برای هدایت رئال مادرید مطرح شده است.

طبق ادعای مارکا، مدیریت باشگاه معتقد است یک سرمربی جوان ممکن است بتواند ادامه دهنده راه زیدان باشد و به همین دلیل حالا ویلاس بواس مورد توجه این تیم قرار گرفته است.

ویلاس بواس که چند سال دستیار مورینیو بود، بعدها سرمربی چلسی و تاتنهام هم شد که البته تجارت خیلی موفقی نبود و بعد از آن نیز در چین مدتی فعالیت داشت.

البته بعید است هواداران رئال مادرید چنین گزینه ای را بپذیرند زیرا پیش از ویلاس بواس نام های بزرگی برای هدایت مدافع عنوان قهرمانی اروپا مطرح شده بود و این سرمربی پرتغالی با رزومه نه چندان موفق خود مشخص نیست مورد پذیرش برنابئو قرار خواهد گرفت یا نه.