اروپا اسپانیا

کریستیانو رونالدو؛ عصبانی تر از همیشه

فوتبال ترایب- رونالدو بیشتر از همیشه از دست مدیران رئال مادرید عصبانی و ناراضی بوده و اگر در روزهای آتی اتفاق خاصی در خصوص آینده او رخ ندهد قطعا رئال مادرید را در تابستان ترک خواهد کرد.

کریستیانو رونالدو از پیشنهادات شگفت انگیزی که از رئال مادرید می رسد خشمگین است. مهاجم پرتغالی می داند که پیدا کردن یک باشگاه دیگر برای برآورده کردن خواسته های او آسان نیست و رئال مادرید می داند که برای خلاص شدن از شر از رونالدو به خصوص در هنگام خروج زین الدین زیدان، هزینه وحشتناکی خواهد داد.

کریستیانو رونالدو بسیار عصبانی است و در حالیکه در کمپ تمرینی تیم ملی پرتغال در روسیه در کنار همبازیانش در حال تمرین کردن است، اما علاقه دارد همانند اتفاقی که قبل از جام کنفدراسیون ها در سال 2017 رخ داد، پیش از جام جهانی 2018 نیز تکلیف آینده خود را روشن کرده و با تمرکزی بالا راهی جام جهانی شود.

گرچه پیشنهاد جدید حقوق از سوی رئال مادرید بالاتر از مبلغ گذشته است، اما رونالدو انتظار مبلغ بالاتری داشته و حالا عصبانی تر از همیشه در انتظار آینده و تصمیمی که پیش روی اوست مانده است.

ستاره پرتغالی معتقد است او ستاره اول تیمش در مسیر فتح لیگ قهرمانان بوده و دلیل تمایل رئال مادرید را برای جذب نیمار نمی داند. رونالدو به دنبال ترک مادرید است و پیشنهاد جدید باشگاه را به مثابه دعوت نامه ای برای خداحافظی می داند.

واقعیت این است که اگر تغییراتی اساسی در روزهای آینده  در مورد پیشنهاد رئال مادرید به ستاره پرتغالی وجود داشته باشد، هیچ نقطه بازگشتی برای رونالدو به جمع کهکشانی ها وجود نخواهد داشت.