جام جهانی 2018 اروپا

چه ستاره هایی کاندیدای کفش طلای جام جهانی 2018 هستند؟

فوتبال ترایب- نشریه دیلی میل به بررسی 6 کاندیدای احتمالی عنوان آقای گلی در جام جهانی روسیه 2018 پرداخته است. ستاره ای که در نهایت مالک جایزه کفش طلا شده و نام خود را برای همیشه در تاریخ این رقابت های معتبر ماندگار خواهد ساخت.

کریستیانو رونالدو

ستاره پرتغالی امید زیادی دارد تا روزی بهترین گلزن تاریخ عرصه ملی شود و برای رسیدن به این امر باید در جام جهانی درخشان ظاهر شود. پرتغال برای رسیدن به رویاهای خود نیاز به یک کریستیانو رونالدوی آماده در روسیه دارد و شاید او آقای گل جام لقب گیرد.

لیونل مسی

آرژانتین امیدوار است با گلزنی های لیونل مسی بعد از سالها به قهرمانی در یک تورنمنت معتبر دست پیدا کند و ستاره گلزن بارسا اگر قادر به تکرار عملکرد خیره کننده خود در فصل اخیر باشد، می تواند فرمانده آلبی سلسته برای فتح جام و البته آقای گل جام جهانی نام گیرد.

نیمار

ستاره شماره 10 برزیل بعد از سپری کردن مصدومیتی طولانی، بازگشت به میادین را با گلزنی در دیداری دوستانه برابر کرواسی جشن گرفت و اگر این مهجم 26 ساله روی فرم باشد، کسب عنوان آقای گلی و البته ستاره ششم برای سلسائو در روسیه غیرممکن نخواهد بود.

محمد صلاح

گرچه اخباری در مورد غیبت صلاح در جام جهانی شنیده می شد، اما به نظر می رسد او از همان ابتدا می تواند برای مصر به میدان برود. اگرچه تیم ملی مصر از کیفیت زیادی برخوردار نیست، اما عملکرد صلاح در فصل جاری به شکلی بود که نمی توان نام وی را از جمع کاندیدای آقای گلی جام جهانی خط زد.

لوییس سوارز

مهاجم گلزن و باتجربه بارسلونا در فصلی که گذشت هم مانند همیشه آماده بود و اگر اروگوئه قصد دارد همانند جام جهانی 2010 تا مراحله پایانی پیش برود، به یک لوییس سوارز آماده که از هم پا و هم از دست خود به خوبی استفاده کند نیاز خواهد داشت.

هری کین

فوق ستاره انگلیسی تاتنهام در فصول اخیر در لیگ برتر به حدی درخشان ظاهر شده که سه شیرها امیدوارند با تکیه بر قدرت گلزنی هری کین در جام جهانی، بعد از حدود نیم قرن دوباره به قهرمانی جهان رسیده و هری کین نیز فاتح عنوان آقای گلی شود.

دیگر ستاره ها

تعداد زیادی مهاجم سطح بالای دیگر مانند روملو لوکاکو، کیلیان امباپه، کاوانی، تیمو ورنر، دیگو کاستا، ادن هازارد، آنتوان گریزمان و ..... نیز هستند که احتمال زیادی وجود دارد عنوان آقای گلی روسیه 2018 به یکی از آنها برسد.