لیگ ایران پرسپولیس

مخالفت شدید علی دایی با معاوضه مهدی ترابی- گادوین منشا

فوتبال ترایب- به نظر می رسد شایعات معاوضه منشا و مهدی ترابی عملی نخواهد شد و سرمربی سایپا پیشنهاد باشگاه پرسپولیس مبنی بر معاوضه ملی پوش تیمش با گرانقیمت ترین بازیکن قرمزپوشان را نپذیرفت.علیرغم محرومیت از بازار نقل و انتقالات، پرسپولیس همچنان خود را فعال نشان می دهد و حالا بعد از جذب مهدی شیری و محمد شریفی، به دننبال انتقال مهدی ترابی از سایپاست.

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهدی ترابی 2 راه حل را مدنظر داشت که تا الان مانده است. اول اینکه این باشگاه با درخواست از ستاد کل نیرو های مسلح در نظر داشت حداقل اجازه جذب یک بازیکن سرباز را داشته باشد تا از این طریق بتواند ترابی را به خدمت بگیرد که این امر منتفی شد، چرا که ستاد کل نیروهای مسلح به سرخابی ها اجازه جذب بازیکن سرباز را نداده است.

راه دیگری که برانکو به مدیریت باشگاه پرسپولیس ارائه کرد، پیشنهاد معاوضه گادوین منشا که بیشترین دستمزد را در پرسپولیس می گیرد با مهدی ترابی بود، درخواستی که از سوی علی دایی رد شد. باشگاه سایپا و سرمربی این تیم تحت هیچ شرایطی حاضر به از دست دادن ستاره ملی پوش تیم خود نیستند و قصد دارند در نیم فصل این بازیکن را به اروپا ترانسفر کنند.

با توجه به اینکه برانکو روی جذب ترابی حساب کرده است باید دید مسئولان باشگاه پرسپولیس این بار چه پیشنهادی را به سایپایی ها برای جذب این ستاره تند و تیز ارائه می دهند.