جام جهانی 2018 اروپا

گزارش اختصاصی فوتبال ترایب از تمرین پرتغال و عصبانیت رونالدو

فوتبال ترایب- تمرینات تیم ملی پرتغال در مسکو در حال برگزاری است و تمرین امروز که با حضور تماشاگران برگزار شد درگیر حواشی عجیبی از سوی کریستیانو رونالدو بود.

کاروان تیم ملی پرتغال دیروز وارد روسیه شده و از همین امروز تمرینات خود را برای آماده سازی آغاز کرد. با وجود ستاره ای مانند رونالدو، پرتغال در کانون توجهات قرار داشته و خبرنگار اختصاصی فوتبال ترایب امروز لحظات جالبی را در جریان تمرینات به ثبت رسانده است.

تمرین امروز پرتغالی در کمپ و زمین ساترن انجام شد و بازیکنان این تیم تمرینات عرف و تمرین در زمین کوچک و ریکاوری هم انجام می دادند. این اتفاق در حالی رخ داد سرمربی پرتغال در تلاش بود ترکیب مورد نظرش لو نرود زیرا مثلا برناندو سیلوا با کاور نارنجی و رونالدو، ریکاردو کاروالیو و په په در تیمی که کاور ندارد بازی می کردند.

ظبق گزارش خبرنگار فوتبال ترایب از محل تمرین، کریس رونالدو به نظر می رسید از تشویق بیش از حد تماشاگران در اطراف زمین راضی نیست به سمت آنها رفته و دست تکان داد اما ستاره پرتغالی کریس به سمت توپی که از زمین بیرون رفته بود رفته و با شوتی آن را به خارج از محوطه کمپ فرستاد که این حرکت عجیب باعث سکوت همه جانبه در کمپ شد.

به نظر می رسید رونالدو از میزان سروصدای تولید شده در اطراف زمین راضی نبوده و علاقمند به سکوت بیشتر برای حفظ تمرکز بازیکنان است.