سپاهان پرسپولیس

پرسپولیس به دنبال جانشین کمال کامیابی نیا در اصفهان

فوتبال ترایب- باشگاه پرسپولیس قصد دارد در صورت جدایی کمال کامیابی نیا از این تیم، برای جذب علی کریمی هافبک سپاهان که مدتی در لیگ کرواسی توپ زد اقدام کند.

اگرچه قرمزپوشان هنوز از فعالیت در بازار تابستانی محروم هستند اما فعالیت خود را برای جذب بازیکن ادامه می دهند و یکی از بازیکنانی که مورد نظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفته، علی کریمی هافبک ملی پوش سپاهان است در لیگ هفدهم که در آستانه رفتن به روسیه به دلیل آسیب دیدگی نتوانست به آرزوی خود برسد و با بدشانسی جام جهانی را از دست داد.

قرارداد کریمی با سپاهان به اتمام رسیده و او بازیکن آزاد محسوب می شود، گزینه اصلی پرسپولیس برای جایگزینی کمال کامیابی نیا است. کریمی در صورت توافق با پرسپولیس یا باید نیم فصل در این تیم فقط تمرین کند و از ادامه فصل به جمع بازیکنان پرسپولیس اضافه شود ویا اینکه نیم فصل در تیم دیگری توپ بزند و از نیم فصل دوم به پرسپولیس بیاید که این مساله کار او را بسیار سخت خواهد کرد.

اگر علی کریمی قصد داشته در تیمی غیر از سپاهان نیم فصل بازی کند و بعد به پرسپولیس بیاید، قاعدتا موقعیت خود در تیم ملی را از دست بدهد و از طرفی سپاهان نیز قبول نخواهند کرد فقط نیم فصل با کریمی قرارداد ببندند.

پس تنها راه حل موضوع می تواند نیم فصل بیرون بازی نکردن باشد که باز هم در این صورت علی کریمی بازهم تیم ملی را بعد از جام جهانی و در آستانه جام ملت های آسیا از دست خواهد داد.

به همن دلایل شاید علی کریمی چندان راغب به انتقال به پرسپولیس با شرایط خاص موجود نباشد، زیرا ممکن است آینده فوتبالی او در تیم ملی به خطر افتد.