اروپا اسپانیا

لیونل مسی: شادی گلم بعد از ال کلاسیکو برنامه ریزی شده نبود

فوتبال ترایب- لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در خصوص ناکامی تیمشس در لیگ قهرمانان، احتمال سرمربی شدن در آینده و شای به یادماندنی گلزنی بعد از ال کلاسیکو صحبت کرد.

سالی که گذشت: فصل بسیار خوبی داشتیم و 2 گانه را فتح کردیم اما فتح لیگ قهرمانان به خاطر معنابب دارد رویایی بزرگ است اما به دلیل ناکامی در پاروا این نباید اهمیت نتایج ما را زیر سوال ببد.

قهرمانی در لالیگا و اروپا 2 موضوع متفاوت هستند.بارسلونا سال بسیار خوبی را سپری کرد. تنها سه بازی را باختیم اما ما بدشانس بودیم که از لیگ قهرمانان حذف شدیم اما من 2 گانه را با لیگ قهرمانان عوض نمی‌کنم. فتح لیگ و کوپا آسان بوده و اهمیت زیادی دارد و به نظر من ما علیرغم حذف از اروپا فصل فوق العاده‌ای داشتیم.

علاقه به شکست رئال مادرید: من دوست دارم تبم خودم پیروز شود و نتایج دیگر تیم‌ها اهمیتی ندارد. به عنوان بازیکن بارسلونا دوست ندارم رقیب ما پیروز شوند اما شخصا اول از همه به پبروز شدن بارسلونا اهمیت می‌دهم.

مربی شدن در آینده: چنین حسی ندارم اما زیدان هم همین حرف را زد اما در نهایت مربی شد و افتخارات زیادی کسب کرد. من نمی‌دانم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و معتقدم باید سال به سال پیش رفت و لذت برد.

وابستگی بارسلونا به مسی: عجیب است که بهترین تیم دنیا به یک بازیکن وابسته باشد و اگر اینگونه باشد حتما ایرادی وجود دارد زیرا در ترکیب بارسلونا بازیکنان بسیار خوب زیادی وجود دارند که نمی‌شود گفت تیم به یکی از آنها وابسته است و به همین خاطر من معتقدم که ادعای وابسته بودن بارسلونا به مسی جنون آمیز است.

خوشحالی‌ بعد از گل برابر رئال مادرید و پاری سن ژرمن: این شادی ها اصلا از پیش تمرین شده نبود و خودجوش بود و من معمولا عکس العمل‌هایی اینگونه پس از یک دستاورد غیرمنتظره از خودم نشان می ‌دهم. پس از آن بازی با پاری سن ژرمن احساس کردیم جام را فتح کرده‌ایم و به نظرم ال کلاسیکو که همیشه بازی خاصی است اما وقتی به سمت جایگاه تماشاگران نگاه رفتم قصد نداشتم حرفی به آنها بزنم.