اروپا اسپانیا

رونالدو- رئال مادرید؛ یک قدم تا توافق

فوتبال ترایب- رئال مادرید پیشنهاد افزایش حقوق رونالدو را پذیرفته اما مبلغ ارائه شده باز هم باعث می شود او پایین تر از لیونل مسی قرار بگیرد. ستاره پرتغالی بعد از فینال لیگ قهرمانان از شرایط مالی خود ابراز نارضایتی کرده و حتی تلویحا مدعی شد ممکن است رئال مادرید را در تابستان پیش رو ترک کند.

طبق ادعای آ.اس، رئال مادرید حالا پیشنهاد افزایش حقوق رونالدو به 32.5 میلیون یورو در سال را داده تا وی را راضی به ماندن در برنابئو کند که در این شرایط او هفتگی 550 هزار پوند حقوق دریافت می کند که فقط 50 هزار پوند کمتر از لیونل مسی است.

البته به نظر می رسد گرچه هدف رونالدو از جنجال اخیر رسیدن به رقم رقیب آرژانتینی بوده است، اما این افزایش حقوق نیز خوشایند خواهد بود و بعید است ستاره پرتغالی این پیشنهاد را رد کند.

در حال حاضر تنها پاری سن ژرمن را می توان مشتری جدی رونالدو دانست زیرا منچستریونایتد با مورینیو تمایل چندانی به رونالدو ندارد و اگر قرار باشد بازیکن گرانقیمتی را جذب کند ترجیح آنها گرت بیل است.

لیگ های حوزه خلیج فارس یا سوپرلیگ چین نیز از نظر فوتبالی باعث رضایت رونالدو نخواهند بود و به نظر می رسد به زودی شاهد توافق او با مدیریت رئال مادرید خواهیم بود.