اروپا اسپانیا

انتقال 2 ستاره به بارسلونا قطعی شده است

فوتبال ترایب- به نظر می رسد بارسلونا خیلی زود فعالیت خود را در بازار تابستانی آغاز کرده است و گریزمان و کلمنت لگلنت به زودی راهی بارسا خواهند شد.بارسلونا که در فصول اخیر عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان نداشته است در سودای جذب بازیکنان بزرگ و شکستن طلسم موفقیت در رقابت های برون مرزی است.

بر همین اساس رادیو کاتالونیا مدعی شد ارنستو والورده سرمربی بارسلونا به آنها خبر داده است انتقال آنتوان گریزمان و کلمنت لگلنت، 2 ستاره فرانسوی به این تیم برای فصل بعد قطعی شده است و آنها به زودی مراسم معارفه خود را برگزار خواهند کرد.

پپ سگورا و رابرت فرناندز که البته دومی به زودی جای خود را به اریک آبیدال خواهد داد، در یک جلسه شام با والورده در مورد پیشرفت مذاکرات و روند باشگاه برای تقویت ترکیب توضحاتی را ارائه داده و خبر از قطعی شدن انتقال این 2 بازیکن به نوکمپ داده اند که این موضوع باعث رضایت سرمربی بلوگرانا شده است.

کلمنت لگلنت، مدافع 22 ساله سویا احتمالا اولین خرید تابستانی آبی اناری ها خواهد بود اما مورد آنتوان گریزمان متفاوت است زیرا باشگاه اتلتیکومادرید به شدت به دنبال حفظ اوست ولی مدیران بارسا معتقدند او قطعا راهی این تیم خواهد شد.