تراکتورسازی پرسپولیس

سروش رفیعی؛ پرسپولیس یا تراکتورسازی؟

فوتبال ترایب- سروش رفیعی، ستاره خلاق الخور مورد توجه تراکتورسازی قرار دارد اما علاقه او به بازی کردن بعد از نیم فصل در پرسپولسی شرایط این انتقال را پیچیده کرده است.

سروش رفیعی پس از آنکه به احتمال زیاد تصمیم دارد از الخور قطر جدا شود،‌ مورد توجه چند تیم ایرانی از جمله سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی قرار گرفته است و امروز سرپرست باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد رفیعی که در گذشته سابقه پوشیدن پیراهن تراکتورسازی راهنگام طی کردن دوران خدمت در کارنامه دارد در مذاکره با مسئولان این باشگاه برای اعلام نظر نهایی خود 15 روز زمان خواسته است.

مهم ترین مورد بحث‌ رفیعی و مسئولان تراکتورسازی،‌ مدت قرارداد این بازیکن با سرخ‌پوشان تبریزی است زیرا تبریزی‌ها به هیچ وجه حاضر به بستن قرارداد کمتر از یک ساله با این بازیکن نیستند اما به نظر می رسد رفیعی قصد دارد در تیمی بازی کند که بعد از یک نیم فصل راهی پرسپولیس شود.

رفیعی که به شدت مورد توجه پرسپولیس قرار دارد به دلیل محرومیت این تیم از نقل ‌وانتقالات نمی‌تواند در نیم ‌فصل اول این تیم را همراهی کند و به همین دلیل باید نیم ‌فصل اول را در تیمی دیگر سپری کند و در نقل‌ وانتقالات زمستانی راهی پرسپولیس شود.