اروپا اسپانیا

3 گزینه رئال مادرید برای تقویت مدافعان کناری

فوتبال ترایب- رئال مادرید قصد دارد در تابستان امسال در همه پست ها تحول عظیمی ایجاد کرده و بازیکنان بزرگی را برای استمرار موفقیت های خود در فصل بعد به خدمت بگیرد.

یکی از پست هایی که کهکشانی ها به دنبال تقویت آن هستند منطقه دفاع چپ است زیرا مارسلو در برخی از دیدارها در امور دفاعی ضعیف ظاهر می شود و طبق آمار بسیاری از گل های دریافتی لوس بلاکوس از سمت اوست و به همین دلیل و با توجه به نمایش صعیف تئو هرناندز در اولین فصل حضور در برنابئو، نام هایی چون وندل بورخس مدافع بایر لورکوزن، رافائل گررو مدافع دورتموند و ریکاردو رودریگز بازیکن میلان برای تقویت خط دفاعی در سمت چپ مطرح شده و احتمالا یکی از 3 مدافع به عنوان ذخیره مارسلو در تابستان به رئال مادرید ملحق خواهند شد.

همچنین مدیران باشگاه رئال مادرید برای جذب یک مدافع جانشین برای کارواخال نیز اودریوزولا که نمایش بسیار خوبی در فصل اخیر داشته و ترکیب تیم ملی اسپانیا نیز به میدان می رود را در نظر دارند.

کارواخال در فصول اخیر بارها برای مدت مدیدی به دلیل آسیب دیدگی از میادین دور بوده و زیدان مجبور شد در دیدارهای حساس از ناچو در پست غیر تخصصی اش استفاده کند و به همین دلیل حالا رئال مادرید به دنبال یک مدافع جانشین برای کارواخال نیز خواهد بود.