لیگ ایران پرسپولیس

کمال کامیابی نیا؛ علامت سوال بزرگ پرسپولیس

فوتبال ترایب- اگرچه اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی کمال کامیابی نیا از پرسپولیس شنیده شده است، اما ممکن است او در چند روز آینده قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کند.

کمال کامیابی نیا از جمله بازیکنانی بود که قراردادش با این تیم در پایان فصلی که گذشت به پایان رسید و او بازیکن آزاد به حساب می آید اما برانکو خواهان حضور او برای ادامه کار در فصل آینده در پرسپولیس شده بود.

این در حالی است که کامیابی نیا با وجود مذاکرات مدیر برنامه خود با مسئولان پرسپولیس هنوز قرارداد تمدید خود را پرسپولیس منعقد نکرده و حتی برای مذاکره با تیم هایی از ترکیه راهی استانبول شد. این موضوع و بلاتکلیفی پرسپولیس با این بازیکن باعث شد تا علاوه بر برانکو از سوی مسئولان پرسپولیس هم تا روز دوشنبه 14 خرداد به کامیابی نیا فرصت بدهند اما علیرغم گذشتن این تاریخ باز هم تکلیف کامیابی نیا و پرسپولیس مشخص نشد.

به نظر می رسد علیرغم مذاکرات کامیابی نیا با برخی تیم های ترکیه ای، مذاکرات او با پرسپولیس ادامه دارد و اگر طی روزهای آینده این بازیکن قراردادش را با سرخ ها تمدید کرد نباید تعجب کنیم.

به نظر می رسد اگر کامیابی نیا با تیم های ترکیه ای به توافق قطعی نرسد قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد. این در حالی است که فرشاد احمدزاده به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده که قید حضور او را بزنند و محسن مسلمان هم در لیست برانکو برای فصل آینده جای ندارد تا به همراه صادق محرمی، حضور آنها در فصل بعد در ترکیب پرسپولیس نامشحص باشد.