اروپا اسپانیا

لیونل مسی: من هم از استعفای زیدان متعجب شدم

فوتبال ترایب- لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در مورد احتمال انتقال گریزمان به بارسلونا و همچنین حواشی اخیر باشگاه رئال مادرید از جمله مصاحبه عجیب رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان و استعفای ناگهانی زیدان صحبت کرد.

گریزمان و بارسلونا: گریزمان بازیکنی فوق العاده است و من این موضوع را همیشه گفته ‌ام. متقابل با بازیکنان بزرگ آسان است و گریزمان نیز از این دست بازیکنان بزرگی است که در مقطعی بسیار خوب از دوران فوتبال خود قرار دارد پس اگر او به بارسا بیاید باید مربی در مورد ترکیب تصمیم بگیرد.

بی شک من و گریزمان یکدیگر را درک خواهیم کرد. انتقال گریزمان به بارسلونا هنوز 100 درصد نیست اما من باز هم باید اشاره کنم که هر چه کیفیت بیشتری در تیم باشد، بهتر است.  ما می‌خواهیم بهترین تیم دنیا باشیم و برای رسیدن به این هدف باید دنبال بهترین بازیکنان باشیم.

مصاحبه رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان: من نمی‌دانم چه اتفاقی برای او رخ داده و نمی‌دانم او با خودش چه فکری می ‌کند و چه دلیلی پشت این مصاحبه بوده است.

در هر صورت این مسائل کاملا شخصی هستند و من نمی‌توانم درباره‌ مصاحبه رونالدو اظهارنظر کرده و حرف زیادی در این رابطه ندارم.

استعفای زیدان: این اتفاق نیز بسیار باعث شگفتی من شد اما مانند رونالدو، زیدان هم دلایل خودش را خواهد داشت. هیچ کس نمی‌تواند حرفی به او بزند زیرا واقعیت این است که او جدایی خوبی داشت و پس از همه پیروزی هایی که زیدان به عنوان سرمربی رئال مادرید کسب کرد، حالا کسی نمی‌ تواند به او ایراد بگیرد.