لیگ ایران سپاهان

رسمی: مسعود حسن زاده به ذوب آهن پیوست

فوتبال ترایب- مسعود حسن زاده، مهاجم اسبق تیم فوتبال ذوب آهن ه در 2 فصل قبلی بازیکن تیم سپاهان بود باردیگر به این باشگاه ملحق شد

حسن زاده پیش از این نیز سابقه پوشیدن پیراهن این باشگاه اصفهانی را در کارنامه دارد ولی او فصل گذشته در سپاهان حضور داشت اما با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و در نهایت تصمیم گرفت به تیم سابق خود بازگردد.

مهاجم 27 ساله جدید ذوب آهن در نیم فصل اول لیگ شانزدهم به سایپا پیوست ولی نتوانست نمایش های خوبی با سایپا داشته باشد که فصل بسیار بدی را با حسین فرکی تجربه کرد.

در سپاهان شرایط برای حسن زاده بسیار خوب بود و این بازیکن توانسته بود، گل های تعیین کننده ای هم به ثمر برساند ولی مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در دیدار ماقبل پایانی لیگ شانزدهم سبب شد تا این مهاجم بلند قامت در لیگ هفدهم تنها در 5 دیدار انتهایی سپاهانی ها حضور داشته باشد و در نهایت نیز حسن زاده که قراردادش با طلایی پوشان خاتمه یافته بود، مورد توجه قلعه نویی قرار نگرفت تا بار دیگر به تیمی بازگردد که خاطره های خوبی از آن دارد.

حسن زاده که دو بار با ذوب آهن قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرده، امروز با عقد قرارداد رسمی بار دیگر به این تیم بازگشت تا فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن کند.