لیگ ایران پرسپولیس

رسمی: محسن مسلمان راهی ذوب آهن شد

فوتبال ترایب- محسن مسلمان، هافبک خلاق و بهترین پاسور لیگ در 2 فصل اخیر با قراردادی 2 ساله به تیم ذوب آهن ملحق شد. ذوب آهن بعد از انتخاب امید نمازی به عنوان سرمربی جدید خود بی سر و صدا وارد بازار نقل و انتقالات شده و حالا با جذب محسن مسلمان خط هافبک خود را قدرت بیشتری بخشید. مسلمان که سال‌های درخشانی در پرسپولیس داشت در هفته‌های پایانی لیگ هفدهم جزو نفرات اصلی برانکو ایوانکوویچ نبود و با اتمام قراردادش با سرخ پوشان از این تیم جدا شد.

تیم هایی مثل تراکتورسازی، سپاهان، فولاد و ذوب آهن خواهان جذی  مسلمان شدند اما در نهایت این او تصمیم گرفت به ذوب آهن برگردد.

مسلمان که با پیراهن ذوب آهن به فوتبال ایران معرفی شد و بعد از آن پیراهن فولاد خوزستان و پرسپولیس را برتن کرد، حالا با تجربه بیشتر بار دیگر به ذوب آهن برگشته تا بتواند روزهای خوب گذشته را در این تیم تکرار کند.

مسلمان با سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن هم رابطه خوبی دارد و به نظر می رسد همین رابطه خوب باعث شده تا این هافبک خلاق در مقایسه پیشنهادهایش باشگاه سابق خود را برگزیند.

ذوب آهنی ها که اکثر بازیکنان خود را برای لیگ هجدهم حفظ کرده اند، حالا با جذب نفراتی مثل مسلمان و مسعود حسن زاده در اندیشه رقم زدن روزهای پرفروغ در لیگ هجدهم هستند. آنها امیدوارند در ادامه مسیر سال گذشته امسال بتوانند در قامت یک مدعی قهرمانی گام بردارند و موفق باشند.

به نظر شما برانکو تصمیم درستی درباره محسن مسلمان رفت؟

Vote to see the results
31% - 5 votes
30% - 7 votes