جام جهانی 2018 ایران

جهانبخش: بازی با مراکش بسیار تعیین کننده است

فوتبال ترایب- علیرضا جهانبخش، ستاره ملی پوش و گلزن تیم ملی ایران دیدار اول ایران در جام جهانی برابر تیم ملی مراکش را بسیار مهم و تعیین کننده ارزیابی کرد.

تیم ملی ایران در تاریخ 25 خرداد و در دومین روز برگزاری جام جهانی به مصاف تیم ملی مراکش خواهد رفت و امیدوار است با کسب نتیجه ای خوب به ادامه راه امیدوار باشد.

علیرضا جهانبخش گفت: همیشه حضور در تیم ملی می تواند خوب و مثبت باشد، خدا را شکر فصل خوبی را پشت سر گذاشتم، بحث حضور در تیم ملی همواره متفاوت بوده است، در یک باشگاه برای یک شهر بازی می کنید اما در تیم ملی برای یک کشور به میدان می روید.

وی ادامه داد: بازی برای تیم ملی در هر شرایط و هر سطحی برای من یک افتخار بزرگ است و می دانم که 80 الی 85 میلیون هوادار ایرانی طرفدار تیم ملی هستند.

جهانبخش افزود: پس از کسب آقای گلی در لیگ فوتبال هلند، تمام تلاش و تمرکزم را برای تیم ملی گذاشته ام، می خواهم در صورت بازی کردن مثمر ثمر باشم و با تمام انرژی مقابل حریفان تیم ملی به میدان بروم.

ملی پوش کشورمان درباره شرایط کمپ تیم ملی گفت: شنیده بودیم که کمپ خوبی در اختیار تیم ملی است و امروز اولین روزی است که در کمپ حاضر شده ایم و شرایط را به طور کامل می بینیم، شرایط اسکان خوب بوده است و در ادامه روزهای طولانی تری را هم در پیش خواهیم داشت.

جهانبخش درباره حریفان ایران و اولین دیدار مقابل مراکش گفت: در این تورنمنت ها همواره اولین بازی خیلی تاثیرگذار است، در حال حاضر قرعه به نام ایران و مراکش در اولین بازی خورده است و بازی اول برای ما بسیار مهم است و امیدواریم نتیجه خوبی بدست آوریم.