جام جهانی 2018 ایران

کی روش و شجاعی از انگیزه بالای تیم ملی ایران می گویند

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش سرمربی و مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران بعد از ورود کاروان تیم ملی به روسیه مصاحبه کوتاهی انجام دادند. بازیکنان تیم ملی ایران دیشب به عنوان اولین تیم از بین 32 تیم وارد جام جهانی شدند و به نظر می رسد از انگیزه بالایی برای شگفتی سازی در جام جهانی برخوردارند.

کارلوس کی روش گفت: حضور در روسیه رویایی است که برای فوتبال ایران به حقیقت پیوست و ما با تلاش فراوان و فداکاری این رویا را به حقیقت تبدیل کردیم و این احساس برتر بودن و افتخار ما از حضور در اینجا را بالا می برد.

تیم ملی فوتبال ایران از حضور در کنار با بهترین تیم های جهان و عضوی از این خانواده جهانی بودن لذت می برد. تا آن جا که برای ما ممکن باشد توانمان باشد این رویا را پیش خواهیم برد و به دنبال آن هستیم که بهترین نتیجه حضور ایران در ادوار جام جهانی را رقم بزنیم.

علاقمندم تا به همه تیم ها و هوادارانشان، مخصوصاً مردم روسیه که میزبان این رقابت ها هستند سلام کرده و  برای شما یک جام جهانی فوق العاده را آرزو کنم.

همچنین مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران نیز در بدو ورود به روسیه گفت: می‌دانیم در گروه دشوار قرار دادیم و حریف راحتی نداری اما اگرچه گروه سختی داریم می خواهیم تا توانایی های خود را نشان بدهیم و به دنیا ثابت کنیم که ایرانیم و قادر به انجام کارهای بزرگ هستیم. دیدارهای دشواری داریم اما اردوی آمادگی خوبی داشتیم و امیدوارم بازی‌ های خوبی به نمایش بگذاریم.

همه تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین نماینده برای ایران باشیم و بهترین نمایش را در جام جهانی ارائه دهیم. با پتانسیلی که در تیم وجود دارد و انگیزه بالای بازیکنان، تلاش می‌کنیم کار بزرگی انجام دهیم.