جام جهانی 2018 آلمان

معرفی تیم های جام جهانی 2018؛ آلمان

فوتبال ترایب- تیم ملی آلمان دومین تیم پرافتخار تمامی ادوار جام جهانی بوده که در این دوره با تیم آماده خود این فرصت را داراست که عنوان اول را به تنهایی از آن خود کند.

شرایط فعلی:

ژرمن ها با اقتدار و اختلاف امتیاز فراوان بالاتر از تیم هایی چون ایرلند و جمهوی چک به راحتی موفق شد باز هم راهی جام جهانی شوند.

آلمان در اولین دیدار خود در روسیه 2018 به مصاف مکزیک رفته و بعد از آن مقابل سوئد و کره جنوبی به ترتیب صف آرایی خواهد کرد.

ستاره تاثیرگذار:

ترکیب تیم ملی آلمان پر از بازیکنان بزرگ و سطح بالای جهانی است. یوواخیم لوو درون دروازه از 2 سنگربان بزرگ به نام های نویر و تراشتگن، در دفاع از بواتنگ و مت هوملس، در خط میانی از اوزیل و کروس و در خط حمله از توماس مولر بهره می برد و انتخاب یک بازیکن از بین این همه ستاره کار آسانی نیست اما شاید عملکرد تونی کروس در سالهای اخیر در رده ملی و باشگاهی بی رقیب و فوق العاده بوده است.

کارنامه در ادوار مختلف جام جهانی:

تیم ملی آلمان مجموعا تا به حال در 106 بار در جام جهانی ها بازی کرده و 66 پیروزی، 20 تساوی و 20 شکست حاصل کار این تیم بوده است. کسب 4 قهرمانی در جام های 1954، 1974، 1990 و 2014 و 4 نایب قهرمانی در جام های 1966، 1982، 1986 و 2002، کارنامه پرافتخار ژرمن ها در تاریخ جام جهانی بوده است. هیچ تیمی به اندازه آلمان سابق حضور در فینال و نیمه نهایی را نداشته و در صورت قهرمانی در روسیه آنها بی رقیب خواهند شد.

ستاره تاثیرگذار در ادوار مختلف جام جهانی:

پیدا کردن تنها یک نام بزرگ از تاریخ پرافتخار آلمان کار دشواری است اما درخشش فریتز والتر در جام 1954 که منجر به قهرمانی آلمان شد، گرد مولر که در جام 1970 موفق به زدن 10 گل شد، فرانتس بکن بائر- سپ مایر با درخشش در جام 1974، لوتار ماتیوس و نمایش های درخشان در جام 1990 در بین ستاره های آلمان جای دارند. اما شاید بتوان میروسلاو کلوزه که با 16 گل بهترین گلزن تاریخ جام جهانی بوده و بکن بائر که هم به عنوان کاپیتان و هم سرمربی با آلمان موفق به فتح جهان شده را بهترین های مانشافت دانست

فهرست تیم ملی آلمان در جام جهانی:

دروازه‌ بان ها: مانوئل نویر، مارک ‌آندره تر اشتگن، کوین تراپ

مدافعان: جروم بواتنگ ، ماتیاس گینتر، یوناس هکتور، ماتس هوملس، جاشوا کیمیچ، ماروین پلاتنهارت، آنتونیو رودیگر، نیکلاس سوله

هافبک ها: جولین برانت، جولین دراکسلر، ماریو گومز، لئون گورتزکا ، ایلکای گوندوغان، سامی خدیرا، تونی کروس، توماس مولر، مسوت اوزیل، سباستین رودی،

مهاجمان:  تیمو ورنر، مارکو رویس