جام جهانی 2018 ایران

علی دایی: حمایت 80 میلیون ایرانی پشت تیم ملی است

فوتبال ترایب- در مصاحبه با سایت ای اف سی، علی دایی، اسطوره فوتبال ایران مدعی شد با حمایت 80 میلیون ایرانی تیم ملی کشورمان می تواند کارهای بزرگی در جام جهانی انجام دهد.

علی دایی در ماه های اخیر بارها از تیم ملی و کالوس کی روش حمایت کرده و حالا نیز معتقد است ایران علیرغم شانس کمی که دارد می تواند دست به کارهای بزرگی بزند.

علی دایی گفت: تیم ملی ایران کار دشواری دارد اما چیزی در فوتبال غیرممکن نیست. ما امیدوار هستیم اما واقع بینانه شانس اندکی در این رقابت ها داریم. ثبات به خصوص در فاز دفاعی، بسیار هم است اما مهم موضوع چیز حمایت 80 میلیون ایرانی از تیم ملی است.

این که بدانید 80 میلیون نفر حامی شما هستند به شما انگیزه فوق العاده ای خواهد داد و می توان کارهایی انجام ئتئ که در شرایط دیگر قادر به انجام آن نیستید. به شما کمک می کند تا بر چالش های بزرگ غلبه کنید و حمایت مردم محرکی بزرگ برای بازیکنان خواهد بود.

علی دایی در خصوص تجارب خود در جام جهانی گفت:  فوتبال آن زمان با امروز قابل مقایسه نیست زیرا همه چیز تغییر کرده است. نمی توان کتمان کرد که بازیکنان بزرگی آن روزها در تیم ملی داشتیم اما حالا نیز بازیکنان خوبی در تیم ملی حضور دارند.

چیزی که واقعاً نمی توانم مورد مقایسه قرار دهم شور و اشتیاق آن زمان با دوره کنونی است و احساسی که ما داشتیم. برای من این مقوله ها متفاوت بود. حالا تغییر کرده است. زندگی تغییر کرده است و دیدگاه های مردم هم مشمول این تغییرات شده است.