اروپا اسپانیا

بحث شدید زیدان و پرز؛ عامل اصلی استعفای زیزو

فوتبال ترایب- به نظر می رسد دلایلی پشت استعفای ناگهانی زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید بوده و او همینگونه و به راحتی از رئال مادرید جدا نشده است.

اولین جرقه اختلافات در زمستان و سر کپا، سنگربان جوان بیلبائو زده شده که فلورنتینو پرز علنا علاقمند به جذب او بود اما زیدان با این پروسه مخالفت کرد و رسانه ها دلیل این مخالفت را تمایل سرمربی فرانسوی برای بازی دادن به انزو، فرزند زیدان می دانستند.

طبق ادعای نشریه سان، بعد از فتح لیگ قهرمانان جلسه ای بین مدیریت باشگاه و زیدان برای نقل و انتقالات تابستانی برگزار شده که دلیل اصلی استعفای زیدان نیز همین جلسه بوده است.

پرز علاقمند به جذب داوید دخیاست و به زیدان اصرار داشت این گلر اسپانیایی راهی رئال ماذرید شود اما زیزو علاقه زیادی به کیلور ناواس داشته و نمی خواسته دخیا را جذب کند.

اما موضوع در مورد ادن هازارد بالعکس بوده است. همه از علاقه زیدان به ستاره بلژیکی چلسی باخبرند اما این بار فلورنتینو پرز مخالفت کرده و این موضوع باعث عصبانیت سرمربی فرانسوی شده و او به پرز گفته بهتر است خودت تیم را هدایت کنی.

به هر حال به نظر می رسد علیرغم اینکه زیدان و پرز هر 2 وجود اختلاف در بدنه باشگاه را تکذیب کردند، اما این مشکلات باعث استعفای ناگهانی زیزو شد.