جام جهانی 2018 اروپا

پنج دیدار جذاب مرحله گروهی جام جهانی 2018 کدام هستند؟

فوتبال ترایب- اگرچه هر چه به سمت پایان مسابقات برویم جذابیت جام جهانی افزایش خواهد یافت، اما نشریه دیلی میل 5 دیدار جذاب مرحله گروهی جام جهانی را انتخاب کرده و برای هر کدام دلایلی را تشریح کرده است. در ادامه 5 مسابقه دیدنی مرحله گروهی را مرور خواهیم کرد؛

پرتغال- اسپانیا

2 همسایه جنوبی فوتبال اروپا همیشه با هم رقابت داشته اند و در سالهای اخیر این رقابت همیشه به سود لاروخا بوده است. در جام جهانی 2010 و در یورو 2012، این اسپانیا بود که باعث حذف تیم ملی پرتغال از این 2 تورنمنت معتبر شد و حالا برزیل اروپا در سودای انتقام است. بی شک رویارویی رونالدو با بسیاری از هم باشگاهی های خود در ترکیب لاروخا نبردی جذاب خواهد بود.

انگلیس- بلژیک

دیدار 2 مدعی اصلی صعود از گروه هفتم، بی شک جدال صدرنشینی در این گروه است که تاثیر فراوانی بر سرنوشت بلژیک و انگلیس داشته و باعث می شود یکی از این 2 تیم از تقابل با قدرتی مانند برزیل در یک چهارم در امان باشند. هازارد، دی بروین، کمپانی، کورتوا و بسیاری دیگر از ستاره بلژیکی شاغل در لیگ برتر برابر هم باشگاهی های خود به میدان خواهند رفت.

آرژانتین- نیجریه

نیجریه تا به حال 5 بار موفق به صعود به جام جهانی شده است و در این 5 دوره 4 بار با تیم ملی آرژانتین همگروه بوده که هر 3 دیدار آخر به سود آلبی سلسته به پایان رسیده و در 15 دقیقه ابتدایی نیز یک گل به ثمر رسیده است. کم کم نبرد آرژانتین و نیجریه در حال تبدیل شدن به یکی از بازی های کلاسیک جام جهانی بوده و این دوره نیز از جذابیت زیادی برخوردار است.

مصر- اروگوئه

اگرچه مصر برای اولین بار بعد از 28 سال راهی جام جهانی شده است، اما با حضور ستاره ای مانند محمد صلاح امید فراوانی برای شگفتی سازی در روسیه دارد. دیدار مصر و اروگوئه را می توان تقابل مهاجمان بزرگ دانست زیرا در یک سو محمد صلاح و در سوی دیگر گلزن هایی مانند لوییس سوارز و ادینسون کاوانی نوید یک مسابقه پرهیجان را به ما می دهند.

آلمان- مکزیک

آلمان بخت اول صعود از گروه ششم مسابقات است اما مکزیک هم بعد از چند دوره ناکامی به دنبال شگفتی سازی خواهد بود. نسل طلایی فوتبال مکزیک در سال 1998 در دیداری دراماتیک در یک هشتم مغلوب ژرمن ها شد و آنها همیشه به دنبال فرصتی برای انتقام بوده اند و حالا چه فرصتی از این جام جهانی بهتر.

به نظر شما جذاب ترین دیدار مرحله گروهی جام 2018 کدام است؟

Vote to see the results
31% - 12 votes
32% - 1 vote
30% - 0 votes
30% - 0 votes
32% - 2 votes