لیگ ایران پرسپولیس

جدایی کمال کامیابی نیا از پرسپولیس قطعی شد؟

فوتبال ترایب- به نظر می رسد مذاکرات پرسپولیس با کمال کامیابی نیا به نتیجه نرسیده و احتمال دارد این بازیکن نیز به زودی جدایی رسمی خود را از جمع قرمزپوشان اعلام کند. بعد از صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده، حالا به نظر می رسد احتمال جدایی کمال کامیابی نیا نیز افزایش یافته تا شرایط پرسپولیس دشوارتر از قبل شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در آخرین مذاکراتی که با مدیر برنامه‌ کمال کامیابی ‌نیا داشتند با پذیرش همه خواسته‌ های او به این بازیکن فرصت دادند تا ظرف 48 ساعت پاسخ خود را به باشگاه بدهد که این اتفاق رخ نداد.

پرسپولیس حاضر بود برای تمدید قرارداد کامیابی ‌نیا مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان به اضافه بخشیدن جریمه ‌های گذشته او به این بازیکن پرداخت کند اما با این وجود کامیابی ‌نیا حاضر به تمدید قرارداد نشده است.

بدون شک اگر قرار باشد باشگاه پرسپولیس رقم قرارداد کامیابی‌نیا را بالاتر از رقم پیشنهادی فعلی ببرد آن وقت بقیه بازیکنان این تیم هم خواهان پول بیشتری خواهند شد و این موضوع تبدیل به معضلی برای باشگاه می‌شود.

گفته می‌شود یکی از تیم‌های شهرستانی پیشنهاد مالی خیلی خوبی به کامیابی‌نیا داده و مقصد نهایی او به احتمال زیاد همین تیم است هر چند این بازیکن پیش از هر چیز منتظر افزایش پیشنهاد مالی پرسپولیس است.