آسیا لیگ قهرمانان آسیا

تیم منتخب ماه می آسیا به انتخاب فوتبال ترایب

فوتبال ترایب- گرچه در غرب آسیا لیگ های داخلی تقریبا در ماه می به اتمام رسید، اما در شرق در مراحل حساس خود قرار دارد. در ادامه 11 بازیکن منتخب ماه می آسیا را بررسی خواهیم کرد،؛

بازیکن ماه آسیا:

سنگربان: سون جئونگ هیون (گیونگنام)

گیونگنام به لطف درخشش گلر خود در ماه می تنها 2 گل دریافت کرد و سون جئونگ هیون نمایش بسیار خوبی برابر گانگوون در هفته چهاردهم از خود نشان داد که حریف رکورد 8 هجوم و 7 ضربه در چارچوب را بر جای گذشته بود. اگر سون درون دروازه نبود احتمالا گانگوون خیلی زود به گل می رسید اما این اتفاق در نهایت تنها یک بار رخ داد.

مدافع: اورتون (بانکوک یونایتد)

این مدافع برزیلی از زمان انتقال به بانکوم تبدیل به بازیکن کلیدی این تیم شده و با زدن 3 گل در 4 بازی عملکرد خوبی هم در هجوم و هم دفاع داشته است. بانکوک یونایتد در جریان 4 پیروزی خود تنها 2 گل دریافت کرده که بیانگر عملکرد خوب اورتون در دفاع نیز است.

مدافع: چوی بو کیونگ (جونبوک موتورز)

با توجه به مصدومیت هونگ جئونگ هو، چوی که یک هافبک دفاعی است به پست مدافع وسط منتقل شده و نبود همبازی خود را به خوبی پوشش داد اما بهترین نمایش او با رهبری خط دفاعی و ارسال یک پاس گل در جریان پیروزی 0-4 برابر اف سی سئول بود.

مدافع: چوی بو کیونگ (جونبوک موتورز)

با توجه به مصدومیت هونگ جئونگ هو، چوی که یک هافبک دفاعی است به پست مدافع وسط منتقل شده و نبود همبازی خود را به خوبی پوشش داد اما بهترین نمایش او با رهبری خط دفاعی و ارسال یک پاس گل در جریان پیروزی 0-4 برابر اف سی سئول بود.

هافبک: پاکوم پرمباک (پورت اف سی)

ملی پوش سابق تایلند با زدن یک گل و ارسال 4 پاس گل نقش مهمی در 4 پیروزی پورت اف سی و رسیدن به رتبه های بالای جدول پیش از تعطیلات ملی داشت.

هافبک: دو هونگ دانگ (هانوی اف سی)

این هافبک 24 ساله درخشش خود از آوریل را ادامه داد و با حضور در تمامی دقایق و به ثمر رساندن 2 گل نقش مهمی در صدرنشینی مقتدرانه هانوی اف سی با 6 امتیاز اختلاف ایفا کرد.

هافبک: هائو ژونمین (شاندوگ)

این هافبک 31 ساله نقش مهم در نتایج فوق العاده شاندوگ برای حضور در صدر جدول داشته و قلب استوار تیمش در خط میانی با عملکردی فوق العاده بوده است اما اوج عملکرد او گل سرنوشت ساز برای پیروزی حیاتی شاندوگ در خانه تیانجین بود.

هافبک: بصیل مصطفی (الوحده)

در 3 بازی مصطفی موفق به زدن 4 گل شامل یک هت تریک شد. بصیل مصطفی در حال حاضر با 15 گل آقای گل سوریه بوده و نقش مهمی در 4 بازی بی شکست الوحده بعد از چند نتیجه تلخ ایفا کرده است.

مهاجم: اندوآسل (پرسیب باندونگ)

اندوآسل با ادامه روند خوب خوب موفق به زدن 3 گل شد تا تیمش از رده یازدهم به ششم برسد تا با زدن 9 گل در کنار فرناندو اورتگا در صدر جدول گلزنان فصل جاری قرار گیرد.

مهاجم: یوسف العربی (الدحیل)

العربی فصل فوق العاده ای در قطر با زدن 26 گل در 20 بازی داشت اما در ماه میز نیز او موفق به زدن 3 گل در آسیا شد و مجموعا با زدن 9 گل نقش معمی در رسیدن تیمش به جمع 8 تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا ایفا کرد.

مهاجم: هوی جیا کانگ (تیانجین)

وینگر چپ 29 ساله در جریان پیروزی 1-5 تیمش برابر هنگفنگ دبل کرده و عملکرد خوبی در مجموع 3 بازی تیمش که منتج به کسب 6 امتیاز شد داشت.

ذخیره ها:

رویسوکه یامانکا (یوکوهاما مارینوس)

خیرول فهمی (ملاکا یونایتد)

لی تای تان (بیندونگ)

پاتریچ (سانفرس هیروشیما)

بواز سولاسا (پرسیپورا)

ووی لی (شانگهای)

شما در مورد این ترکیب چگونه فکر می کنید؟ از راه ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید؛

@FootballTribeEN

our Facebook page.