جام جهانی 2018 اروپا

سرنوشت رونالدو برای نیمار تکرار خواهد شد؟

فوتبال ترایب- نیمار، ستاره گلزن تیم ملی برزیل دیروز موفق شد بازگشتی شکوهمندانه به میادین داشته باشد و با یک گل دیدنی در دیدار دوستانه برابر کرواسی برای رقبا خط و نشان بکشد.

نیمار دیروز بعد از 98 روز در ابتدای نیمه دوم دیدار سلسائو برابر کرواسی وارد میدان شد و در دقیقه 69 و روی پاس کوتینیو با یک حرکت دیدنی و انفرادی فوق العاده و ضربه ای به طاق دروازه رقیب موفق به گلزنی شد.

بازگشت توام با آمادگی نیمار بهترین خبر برای هواداران برزیل است که بی صبرانه در انتظار ستاره ششم و فراموشی اتفاقات تلخ جام جهانی 2014 هستند.

رونالدو، ستاره ماندگار برزیل نیز پیش از جام جهانی 2002 شرایطی مانند نیمار داشت و به علت مصدومیت مدت ها از میادین دور بود و فقط در دیدار هفته آخر اینتر برابر لاتزیو در ترکیب حضور پیدا کرد.

به دلیل مدت ها دوری از شرایط مسابقه، کسی انتطار درخشش از رونالدو نداشت اما مریخی یک تنه باعث قهرمانی تیم ملی برزیل شده و با به ثمر رساندن 8 گل که شامل یکی در نیمه نهایی و 2 گل در فینال مقابل آلمان بود، یک تنه راه قهرمانی سلسائو را هموار کند و حالا طرفداران این تیم امیدوار به تکرار این سرنوشت این بار از سوی نیمار هستند.