جام جهانی 2018 ایران

خط خورده نهایی تیم ملی ایران چه کسی خواهد بود؟

فوتبال ترایب- تا ساعاتی دیگر لیست نهایی تیم ملی ایران برای جام جهانی روسیه 2018 مشحص شده و نام آخرین بازیکنی که با اردو خداحافظی خواهد کرد اعلام خواهد شد. در ادامه، گزینه های احمالی خط خوردن از تیم ملی را بررسی خواهیم کرد؛

 

مهدی ترابی

تعدد نام بازیکنان بزرگ در فاز هجومی ترکیب تیم ملی باعث شده قرار گرفتن در ترکیب اصلی برای مهدی ترابی دشوار شود و علیرغم علاقه کارلوس کی روش به او، با توجه به سبک بازی وحید امیری و دوندگی بیشتر او ممکن است وینگر پرسپولیس در اردو ماندنی شده و ترابی با تیم ملی خداحافظی کند.

علی قلی زاده

اگرچه علی قلی زاده تنها ذخیره میلاد محمدی برای پست مدافع چپ، اما هنگامیکه شماره های بازیکنان مشخص شد به او عدد 24 رسید و با توجه به اینکه معمولا تیم ها در جام جهانی از شماره 1 تا 23 را بر تن می کنند، شایعات خط خوردن بازیکن جدید شارلروا افزایش یافته است.

مجید حسینی

مدافع آینده دار و آماده استقلال در بازی دوستانه تیم ملی ایران برابر ترکیه جایی در ترکیب اصلی نداشت و با توجه به اینکه به نظر می رسد کی روش علاقه زیادی به روزبه چشمی و استقاده از او در پست مدافع میانی دارد، ممکن است مجید حسینی آخرین قربانی لیست تیم ملی باشد.

رضا قوچان نژاد

اگرچه قوچان نژاد در دیدار دوستانه برابر ترکیه نمایش خوبی داشت و پنالتی ایران نیز روی فرصت طلبی او حاصل شد، اما تعدد نام های بزرگ و آماده در خط حمله تیم ملی در نهایت شاید باعث خط خورد زننده تنها گل ایران در جام جهانی 2014 شود.

دیگر گزینه ها

کارلوس کی روش همیشه نشان داده متخصص متعجب کردن همگان است و به همین دلیل نام هایی چون محمد خانزاده، مهدی طارمی، رامین رضاییان و برخی دیگر از بازیکنان نیز ممکن است خط خورده عجیب سرمربی پرتغالی باشند.

به نظر شما خط خورده نهایی لیست تیم ملی چه کسی خواهد بود؟

Vote to see the results
31% - 2 votes
32% - 4 votes
30% - 9 votes
32% - 3 votes
30% - 3 votes