لیگ ایران پرسپولیس

بالاخره یک ستاره پرسپولیس راضی به تمدید قرارداد شد

فوتبال ترایب- در روزهایی که وضعیت بسیاری از ستاره های پرسپولسی برای فصل بعد نامشخص است، امید عالیشاه مدعی شد بدون هیچ شرطی قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. مسئولان باشگاه پرسپولیس در تماسی با امید عالیشاه بازیکن این تیم پیشنهاد تمدید قرارداد با این بازیکن را مطرح کردند که او نیز با این پیشنهاد موافقت کرد.

عالیشاه به مسئولان پرسپولیس اعلام کرد که برای تمدید قرارداد با این باشگاه مشکلی ندارد و به زودی این امر رخ خواهد داد.

عالیشاه در این رابطه گفت: خوشبختانه با مسئولان باشگاه همیشه در ارتباط هستم و  البته در تماسی که برای تمدید قرارداد انجام شد من اعلام کردم که هیچ شرطی برای پرسپولیس و هوادارانش نخواهم داشت و به دلیل ایام سوگواری در هفته آینده به باشگاه خواهم رفت تا قراردادم را تمدید کنم.

قطعاً هواداران حق دارند که نگران تیم خود باشند اما باید امیدوار باشیم و با امیدواری رو به جلو برویم. برانکو در پرسپولیس تأثیرگذار خود را نشان داد و با 2 قهرمانی و یک نایب قهرمانی که در اصل آن نایب قهرمانی هم یک قهرمانی به حساب می‌آید در سه فصل اخیر با پرسپولیس شاهکار کرده است. ما می‌توانیم امسال سومین قهرمانی متوالی را به دست بیاوریم چرا که دل همه پرسپولیسی‌ها با حضور برانکو قرص و محکم است و امیدوارم فصل بعد هم تیم خوبی خواهیم داشتخ و با قدرت روانه مسابقات شویم.