اروپا انگلیس

انتقال ستاره برزیلی به منچستریونایتد قطعی شد

فوتبال ترایب- فرد، هافبک بریلی شاختار دونتسک احتمالا امروز قرارداد خود را منچستریونایتد منعقد خواهد کرد و به طور رسمی به این باشگاه محلق خواهد شد.

باشگاه منچستریونایتد بالاخره در مسیر جذب فرد بر همشهری خود سیتی غلبه کرده و به توافق کامل با این هافبک برزیلی و قدبلند دست یافته و حالا قرار است امروز تست های پزشکی فرد انجام شده تا در صورت تایید، انتقال این بازیکن به اولدترافورد قطعی شود.

مبلغ قرارداد فرد 42 میلیون پوند خواهد بود و با پاداش ممکن است تا 53 میلیون پوند نیز افزایش یابد. فرد به شدت مورد توجه گواردیولا نیز قرار داشت و سیتی در زمستان تا مرز انعقاد قرارداد با او نیز پیش رفت اما همه چیز به تابستان موکول شد و حالا شیاطین سرخ هستند که گوی سبقت را از رقیب همشهری ربوده اند.

فرد که حالا برای حضور در دیدار دوستانه تیم ملی برزیل با کرواسی راهی انگلیس شده بود و دیروز هم در این دیدار به میدان رفت، تصمیم نهایی خود را گرفته و مذاکرات او با یونایتد به نتیجه نهایی رسیده است و این انتقال دیگر قطعی است.

در زمستان نیز 2 باشگاه یونایتد و سیتی هر 2 خواهان جذب الکسیس سانچس بودند که آنجا نیز یونایتد موفق به انتقال ستاره شیلیایی شد.