لیگ ایران استقلال

چراغ سبز ستاره ازبکستانی به استقلال؟ عکس

فوتبال ترایب- عملکرد بسیار خوب سرور چپاروف در ترکیب استقلال باعث شده آبی پوشان به دنبال جلال الدین ماشاریپوف، دیگر ستاره نامدار فوتبال ازبکستان باشند.

جلال الدین ماشاریپوف، ملی پوش ازبکستانی که فصل گذشته نیز شایعات پیوستنش به استقلال به گوش می رسید و علیرضا منصوریان علاقه زیای به او داشت همچنان مورد توجه آبی پوشان است و این فصل نیز صحبت های زیادی در خصوص حضور این بازیکن شنیده شده است

فصل قبل باشگاه لوکوموتیو تاشکند اجازه حضور ماشاریپوف را در استقلال نداد اما این فصل نیز شفر ظاهرا به این بازیکن علاقمند بوده و امیدوار است مقدمات جذب او فراهم شود. در همبن راستا پیشنهادی از سوی استقلال به این بازیکن رسیده است و شاید با حضور سرور جپاروف، ماشاریپوف راحت تر بتواند برای حضور در استقلال تصمیم بگیرد.

اما دقایقی پیش ماشاریپوف یک استوری جالب از تصویر ساختگی خودش با لباس استقلال را در اینستاگرام رسمی خود قرار داد تا شایعات انتقال او استقلال را قوت بخشد.

استقلال تا به حال محمد داشنگر، روح الله باقری، فرشاد محمدی مهر، مرتضی آقاخان و الهیار صیادمنش را جذب کرده و امیدوار به حضوری فعال در بازار نقل و انتقالات برای نمایشی قدرتمندانه در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است.