پرسپولیس ایران

پاسخ برانکو به حملات تند کی روش در مورد علی کریمی

فوتبال ترایب- برانکو، سرمربی کروات و موفق پرسپولیس پاسخ کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران را در خصوص صحبت های دیروزش در رابطه با علی کریمی داد.

دیروز کارلوس کی روش صحبت هایی را مبنی بر احتمال تغییرات در شرایط تیم ملی بعد از جام جهانی مطرح کرد و مدعی شد که شاید دوباره تفکراتی در تیم ملی حاکم شود که اجازه می دهد بازیکنی که لگد به ساک پزشک هم زده در ترکیب بازی کند که اشاره او به رفتار علی کریمی در جام جهانی 2006 بود. حالا این مصاحبه به پاسخ برانکو مواجه شده است.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اظهارات اخیر کارلوس کی روش مبنی بر اینکه شاید بعد از او مربی ای جانشین وی شود که بازیکنانش بعد از تعویض به بطری آب لگد بزنند، یادآور شد: نمی دانم منظور کی روش از این صحبت ها چیست و اشاره او به چه کسی است. اگر به اتفاقات جام جهانی 2006 اشاره دارد باید بگویم که برای او در جام جهانی روسیه آرزوی موفقیت دارم. من افتخار می کنم که سرمربی بازیکنی چون علی کریمی بودم، بازیکنی که یکی از بااستعداد ترین فوتبالیست های جهان بود.

برانکو همچنین در پاسخ به اظهارنظر دیگر کی روش در رابطه با اینکه چرا علی کریمی از مربیان دیگری که بستگان خود را به تیم شان می آورند و تجارت بازیکن می کنند، صبحت نمی کند گفت: (با خنده) در این مورد حتماً از علی کریمی سؤال کنید که چرا از من و امثال من انتقاد نمی کند.