لیگ ایران استقلال

شب شلوغ استقلال؛ دانشگر، محمدی مهر و روح الله باقری آبی پوش شدند

فوتبال ترایب- استقلال دیشب در بازار نقل و انتقالات بسیار فعال نشان داده و موفق شد محمد دانشگر از سایپا، فرشاد محمدی مهر از پارس جنوبی و روح الله باقری از خونه به خونه را جذب کند.

آبی پوشان که پیش از این با مرتضی آقاخان مهاجم پیکان و الهیار صیادمنش ستاره جوان و آینده دار سایپا به توافق رسیده بودند، حالا با جذب 3 بازیکن دیگر مسیر زیادی را در بازار نقل و انتقالات طی کردند.

فرشاد محمدی مهر؛

فرشاد محمدی مهر که فصل گذشته شرایط بسیار خوبی را در پارس جنوبی جم پشت سر گذاشت؛ یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. محمدی ‌مهر هم در دفاع و هم در حمله بازیکن موثری است است و جمیع این جوانب باعث شده تا شفر برای جذب او نظر مثبت بدهد. او در کنار وریا غفوری برای لیگ هجدهم در سمت راست استقلال به میدان خواهند رفت.

محمد دانشگر؛

ممکن است مجید حسینی با شروع فصل نقل و انتقالات از استقلال جدا شودو شفر برای پر کردن جای او برای جذب دانشگر نظر مثبت داشت تا در نهایت این بازیکن آبی پوش شود.

دانشگر 2 شب گذشته پیش باشگاه استقلال در جلسه ای با مدیران این تیم برگزار کرد که طرفین بر سر عقد قرارداد با هم به توافق نرسیدند اما او در پایان جلسه دیشب بعد از توافق با مسئولان باشگاه قرارداد خود را با آبی های پایتخت نهایی کرد و دانشگر نیز استقلالی شد.

روح الله باقری؛

همچنین دیشب روح الله باقری، مهاجم فصل گذشته خونه به خونه بابل با حضور در دفتر باشگاه و توافق با پندار توفیقی قرارداد خود را با این تیم منعقد کرد.

مهاجم خونه به خونه که با بدشانسی و محرومیت دیدار فینال جام حذفی را مقابل استقلال از دست داده بود، طی روزهای گذشته زمزمه حضورش در این تیم به گوش می‌رسید و دیشب با امضای قرارداد با استقلال این اتفاق را نهایی کرد.