تراکتورسازی پرسپولیس

سروش رفیعی و 3 راهی پرسپولیس، تراکتور و سپاهان

فوتبال ترایب- حالا و با پیشنهاد سپاهان و امیر قلعه نویی به سروش رفیعی، این هافبک خلاق مورد توجه پرسپولیس، تراکتور و طلایی پوشان اصفهانی قرار دارد.

سپاهان اصفهان نیز به جمع مشتریان سروش رفیعی اضافه شد تا این بازیکن بر سر 3 راهی پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان بماند. هافبک فصل گذشته الخور قطر به واسطه علاقه برای بازی کردن در پرسپولیس ترجیح داد تا بلافاصله پس از بازگشت به ایران پیشنهاد این تیم را بررسی کند.

این موضوع مورد استقبال گرشاسبی هم قرار گرفت و پس از این جلسه هم بار دیگر بطور تلفنی با یکدیگر صحبت کردند. اما عدم صدور رای نهایی دادگاه بین المللی ورزش سبب شد تا رفیعی فعلا قراردادی را با این تیم امضا نکند.

همین امر سبب شد تا مشتریان دست به نقد لیگ برتری نظیر محمدرضا زنوزی مالک جدید باشگاه تراکتورسازی خواهان جذب این هافبک شود. وی که سابقه حضور در تراکتورسازی تبریز را به واسطه گذراندن دوران خدمت سربازی اش دارد به مسئولان تراکتور اعلام کرد برای تسویه با الخور به قطر سفر کند تا در این مدت هم تکلیف باشگاه پرسپولیس روشن شود تا وی بتواند پاسخ مناسبی به تراکتوری ها بدهد.

اما زردپوشان اصفهانی که پس از عقد قرارداد امیر قلعه نویی با این باشگاه بلافاصله مشغول جذب بازیکنان دلخواه وی شدند سراغ سروش رفیعی رفته اند تا او را بتوانند با مبلغی قابل توجه به خدمت بگیرند.

رفیعی اعلام کرده است با توجه به سابقه همکاری با قلعه نویی در تراکتورسازی مشکلی با انتقال به این 2 تیم ندارد اما در ابتدا علاقمند به روشن شدن وضعیت پرسپولسی است.

رفیعی تا عصر امروز یکشنبه منتظر مسئولان پرسپولیس خواهد ماند اما اگر خبری از آنها نشد به یکی از دو تیم تراکتورسازی یا سپاهان نقل مکان می کند.