انگلیس اسپانیا

دو شرط یورگن کلوپ برای پذیرش پست هدایت رئال مادرید

فوتبال ترایب- اگرچه در ابتدا نامی از یورگن کلوپ در بین گزینه های مطرح شده برای هدایت رئال مادرید نبود، اما حالا شایعات در خصوص آینده این سرمربی آلمانی افزایش یافته است.

بعد از استعفای ناگهانی زین الدین زیدان، نام های زیادی چون پوچتینو، آلگری، آرسن ونگر و دیگر گزینه ها مطرح شد اما حالا و بعد از آنکه هواداران رئال مادرید در نظرسنجی مارکا یورگن کلوپ را به عنوان محبوب ترین گزینه خود مطرح کردند، شانس این سرمربی آلمانی برای پذیرش سرمربیگری کهکشانی ها افزایش یافته است.

طبق ادعای ال چیرینگیتو، مذاکراتی پراکنده بین رئال مادرید و کلوپ آغاز شده و سرمربی لیورپول نام 2 بازیکن را شرط اصلی قبول هدایت لوس بلانکوس در تابستان دانسته است.

کلوپ علاقه زیادی به محمد صلاح داشته و این ستاره مصری زیر نظر او بود که تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان شد و حالا کلوپ انتقال او به برنابئو را از شروط خود دانسته است.

همچنین سرمربی آلمانی معتقد است رئال مادرید درون دروازه مشکل داشته و نیاز به جذب یک سنگربان جدید دارد و به همین دلیل انتقال داوید دخیا، گلر آماده منچستریونایتد را در تابستان مدنظر قرار داده و با انجام این شروط، ممکن است فصل بعد کلوپ روی نیمکت کهکشانی ها بنشیند.