لیگ ایران ایران

علی دایی برای مربیگری راهی ترکیه خواهد شد؟

فوتبال ترایب- علی دایی یکی از افراد سرشناسی بود که برای تماشای بازی تیم ملی ایران و ترکیه به این کشور سفر کرد اما انگار دلایل دیگری نیز برای این سفر عنوان شده است.

علی دایی که در فصل اخیر عملکرد خوبی روی نیمکت سایپا داشت، یکی از گزینه هاییست که در صورت جدایی کارلوس کی روش ممکن است روی نیمکت تیم ملی ایران قرار گیرد؛ اما این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که او به پیشنهادات خود از ترکیه پاسخ منفی بدهد.

سفر علی دایی و حضور آقای گل فوتبال جهان در ورزشگاه فاتح تریم در کنار مصطفی دنیزلی، تنها به دلیل تماشای مسابقه تیم‌های ملی ایران و ترکیه نبوده و سرمربی سایپا به صورت مخفیانه مذاکراتی با 2 تیمی که خواهان او هستند، مذاکره داشته است.

تولاهان تویلو مدیر برنامه ترکیه ای که انتقال 2 سال قبل سجاد شهباززاده به آلانیا اسپور هم توسط او انجام شده بود، 2 پیشنهاد از تیم‌های سوپر لیگی ترکیه و چین به علی دایی ارائه کرده ولی سرمربی سایپا فعلا فرصت خواسته تا این تیم‌ها را مورد بررسی قرار دهد و نظر نهایی خود را اعلام کند.

البته امروز این خبر از سوی مدیر عامل سایپا رد شده و او مدعی شد علی دایی همچنان فصل بعد هم هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.