اروپا اسپانیا

رونالدو به همبازیانش گفته می خواهد از رئال مادرید جدا شود

فوتبال ترایب- به نظر می رسد هنوز آینده کریستیانو رونالدو در رئال مادرید نامشخص است و مارکا مدعی شده بازیکنان رئال مادرید از اخبار جدایی او مطلع بوده اند.

اگرچه مصاحبه رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان بسیاری از رسانه ها را در مورد آینده این ستاره پرتغالی را متعجب کرد، اما همبازی او در ترکیب رئال مادرید پیش از این نیز می دانستند رونالدو قصد رفتن دارد و بنابراین عامل تعجب برانگیز برای دیگران بازیکنان نه مصاحبه رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان، بلکه انتخاب زمان این مصاحبه بود.

اگرچه در روزهای اخیر و بعد از مطرح شدن خبر استعفای زیدان، رفتن سرمربی فرانسوی تبدیل به تیتر یک رسانه ها شده و اخبار حول محور اوست اما بازیکنان رئال مادرید حس می کنند فینال لیگ قهرمانان آخرین بازی رونالدو برای این تیم بوده است.

البته مدیریت باشگاه نگرانی کمتری در این مورد دارد و تنها دلیل عصبانیت آنها رفتار رونالدو است. فلورنتینو پزر می داند که بندی یک میلیارد یورویی در قرارداد ستاره پرتغالی باعث می شود هیچ تیمی قدرت خرید این بازیکن را نداشته باشد و او تنها در تلاش برای بهبود قراردادش است اما به هر حال آینده برنده 5 توپ طلای فوتبال جهان در برنابئو همچنان در ابهام قرار دارد.