جام جهانی 2018 اروپا

معرفی تیم های جام جهانی 2018؛ ایسلند

فوتبال ترایب- تیم ملی ایسلند که در رقابت های یورو 2016 به عنوان تیمی جذاب و دوست داشتنی شناخته شده بود، در جام جهانی 2018 روسیه نیز حضور خواهد داشت.

شرایط فعلی:

تیم ملی ایسلند در رقابت های مقدماتی جام جهانی شگفتی ساز شده و موفق شد بالاتر از کرواسی به عنوان صدرنشین گروه دشوار خود راهی روسیه 2018 شود. تیم ملی ایسلند در اولین بازی خود در روسیه به مصاف آرژانتین نامدار خواهد رفت و بعد از آن به ترتیب برابر نیجریه و کرواسی صف آرایی خواهد کرد.

ستاره تاثیرگذار:

گیفلی سیگوردسون مهاجم گلزن این تیم در سالهای اخیر عملکرد درخشانی داشته و در فصل جاری لیگ برتر در اورتون هم نمایش بسیار خوبی داشت، بی شک بهترین بازیکن تیم فعلی ایسلند محسوب می شود. اگر سیگودرسون در روسیه در شرایط خوبی قرار داشته باشد ایسلند مهاجمی قدرتمند و گلزن ا در اختیار خواهد داشت.

کارنامه در ادوار مختلف جام جهانی:

تیم ملی ایسلند در طول تاریخ هرگز موفق به صعود به جام حجهانب نشده بود و شاگردان هالگریمسون امسال برای اولین بار موفق به دستیابی به این موفقیت شده اند.

ستاره تاثیرگذار در ادوار مختلف جام جهانی:

همانطور که گفته شد ایسلند امسال برای اولین بار به جام جهانی رسیده و در گذشته با مهاجم نام آشنایی چون گودیانسن هم همیشه ناکام بود.

فهرست تیم ملی ایسلند برای جام جهانی:

سنگربانان: هانس هال دوروسون (رندرس دانمارک)، رونار رونارسون (نوردسلاند دانمارک) ، فردریک شرام (راسکیلده دانمارک).

مدافعان: هوردور مگنوسون (بریساول)، راگنار سیگوردسون (روستوف)، آری اسکولاسون (لوکرن)، کری آرناسون (آبردین)، هولمار اویلفسون (لفسکی صوفیه) اسوریر ایگناسون (روستوف) بیرکر سوارسون (والور)، ساموئل فردریسون (والرنگا)

هافبک ها: گیفلی سیگوردسون (اورتون)، آرون گونارسون (کاردیف)، امیل هالفرسون (اودینزه)، بیرکر بینارسون (استون میلا)، یوهان گودمونسون (برنلی)، آرتور ترائوسالسون (مالمو)، رودریک گیسلاسون (زادهاسون)، اولافور اسکولاسون (کاردمیر ترکیه)

مهاجمان: فینبوگاسون (آگسبورگ)، آلبرت گودمونسون (آیندهوون هلند)، بیورن سیگوردسون (روستوف روسیه) و یون بوتوارسون (ردینگ انگلیس)