ایران اسپانیا

سامان قدوس: از سلتاویگو پیشنهاد داشتم

فوتبال ترایب- سامان قدوس در یک فصل گذشته عملکرد درخشانی در لیگ سوئد داشت و این مهاجم که بازی در تیم ملی ایران را انتخاب کرد در زمستان گذشته در آستانه انتقال به باشگاه سلتاویگو اسپانیا بود و پیشنهاد ۵۰ میلیون کرونی از باشگاه اسپانیایی کسب کرد اما در نهایت باشگاه استرشوندس به جدایی او رضایت نداد.

پیشنهادی از باشگاه سلتاویگو داشتم. از کیندنبرگ رئیس باشگاه تشکر می کنم که به من پیشنهاد قراردادی جدید را داد و در کل من می خواهم به خاطر آنچه که برایم انجام داد از او تشکر کنم.

اما این پیشنهاد از سوی باشگاه مورد قبول قرار نگرفت و طبیعتا من بسیار عصبانی شدم. اما بعد از آن دیدم که به همراه استرشوندس ۲ بازی شیرین در لیگ اروپا مقابل آرسنال انجام دادم و متوجه شدم در نهایت شرایط به سود من شده است.

با توجه به سبک بازی و فوتبال اسپانیا رویایم بازی در لالیگا است. به نظرم می توانم آنجا می توانم عملکرد مثبتی داشته باشم اما در کل من علاقمند به بازی کردن در یکی از لیگ های معتبر اروپا هستم.

من به تیمی خواهم رفت که بتوانم فرصت کافی برای بازی داشته باشم. من به مدیربرنامه هایم گفته ام که برای حضور در تیمی باید با سرمربی تیم صحبت کنم نه با مدیر باشگاه زیرا من علاقه دارم مربی آینده من بداند که من چه چیزی می خواهم.