اروپا آلمان

ممنوعیت رابطه جنسی و الکل؛ قوانین جالب تیم ملی آلمان در جام جهانی

فوتبال ترایب- یوواخم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان قوانین جالبی را در مورد شرایط بازیکنان مانشافت در جام جهانی روسیه و طی اردوی یک ماهه آنها در روسیه وضع کرده است.

آلمان می خواهد بعد از برزیل در جام های 1958 و 1962 تبدیل به اولین تیمی شود که 2 دوره متوالی قهرمان جام جهانی می شود و در این راستا جزئیات اهمیت فراوانی دارند و به همین دلیل قوانینی چون ممنوعیت رابطه جنسی، الکل و شبکه های اجتماعی در اردو توسط یوواخیو لوو وضع شده است.

یوواخیم لوو گفت: بازیکنانم با قوانین رفتاری آشنا هستند. آنها می دانند که ما چقدر بلندروازیم و هر بازیکن یک قطعه از یک پازل است، اما تیم مهمتر از افراد است.

هنگامی که جام جهانی آغاز می شود بازیکنان تیم ملی آلمان از خانواده های خود جدا خواهند شد، اگرچه مقاطعی برای آنها اختصاص داده شده که می توانند با خانواده هایشان صرف وقت کنند.

مصرف الکل به طور کامل ممنوع است، البته نوشیدن یک لیوان شراب قبل از رفتن به رختخواب ممنوع نیست اما مصرف آن بیش از حد ممنوع است. استفاده شبکه های اجتماعی در طول مسابقات و انتشار عکس های هتل تیم ممنوع است.

فاش شدن مسائل تاکتیکی و همچنین ایجاد حواشی مشابه مانند اتفاقات اخیری که در مورد عکس های رجب طب اردوغان با اوزیل و گوندوغان ایجاد شده عامل این قوانین بوده است.